هدر موبایل
1397/05/03 12:53:42
سرویس صحن
عثمانی در تذکر شفاهی:

عملکرد بد مسئولان اعتماد مردم به حاکمیت را خدشه دار کرده است/ چرا برای سپرده گذاری برخی آقازاده ها در خارج از کشور ارز فراوان است؟

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز وقتی به مردم گفته می شود با کمبود منابع ارزی مواجهیم، می گویند چرا برای سپرده گذاری برخی آقازاده ها در خارج از کشور ارز فراوان است؟
عملکرد بد مسئولان اعتماد مردم به حاکمیت را خدشه دار کرده است/ چرا برای سپرده گذاری برخی آقازاده ها در خارج از کشور ارز فراوان است؟ نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز وقتی به مردم گفته می شود با کمبود منابع ارزی مواجهیم، می گویند چرا برای سپرده گذاری برخی آقازاده ها در خارج از کشور ارز فراوان است؟ https://cdn.icana.ir/d/019/201801106788126433.jpg عملکرد,بد,مسئولان,اعتماد,مردم,به,حاکمیت,را,خدشه,دار,کرده,است/,چرا,برای,سپرده,گذاری,برخی,آقازاده,ها,در,خارج,از,کشور,ارز,فراوان,است؟ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدقسیم عثمانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 3 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با بیان اینکه امروزه اعتماد به حاکمیت به دلیل عملکرد بد مسئولان با خدشه مواجه شده است، گفت: فرار از این موضوع مشکل را حل نمی کند، بلکه عمق فاجعه را تشدید می کند.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ستاد احیای اعتماد عمومی باید تشکیل شود، افزود: مردم نبودها، کمبودها و فشارها را می پذیرند، اما تفاوت ها و تبعیض ها را برنمی تابند، و می گویند چرا برای اختلاس پول است!؟

وی ادامه داد: امروز وقتی به مردم گفته می شود با کمبود منابع ارزی مواجهیم، می گویند چرا برای سپرده گذاری برخی آقازاده ها در خارج از کشور ارز فراوان است؟

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه امروز فاصله طبقاتی، فشار اقتصادی و بیکاری و فساد اداری و اجتماعی، دلسوزان کشور را می آزارد و سبب کاهش اعماد عمومی شده است، یادآور شد: زنده باد ایران را باید در درستکاری، پاکی و همدلی مردم و مسئولان جستجو کرد نه در مرگ بر دیگران.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منابع مالی باید صرف محرومیت های ایران، خوزستان، کردستان و خراسان شود، گفت: با تمرکز در داخل کشور نه سبب نارضایتی مردم شویم و نه به دشمنان ایران زمین بهانه دهیم./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet