هدر موبایل
1397/05/03 13:05:18
سرویس صحن
خجسته در تذکر شفاهی:

60 میلیارد دلار اجناس احتکار شده است

رئیس فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی و شفافیت مجلس با انتقاد از ایجاد ۴۴ میلیارد دلار LC برای واردات کالا، از رئیس جمهور خواست مانع احتکار کالاها و خوراکی های موردنیاز مردم در شرایط تحریم شود.
60 میلیارد دلار اجناس احتکار شده است رئیس فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی و شفافیت مجلس با انتقاد از ایجاد 44 میلیارد دلار LC برای واردات کالا، از رئیس جمهور خواست مانع احتکار کالاها و خوراکی های موردنیاز مردم در شرایط تحریم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201806104832626526.jpg 60,میلیارد,دلار,اجناس,احتکار,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، امیر خجسته در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 3 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور و وزرا، گفت: 44 میلیارد دلار LC برای واردات کالا باز و ثبت سفارش شده است اما کالاها تمام و کمال وارد کشور نشده اند و تنها درصد بسیار کمی به گمرک رسیده اند لذا در شرایط تحریم که باید به طور منظم واردات داشته باشیم و با یکدیگر هماهنگ باشیم تا بتوان بر تحریم ها غلبه کرد اما متاسفانه دلارها از کشور خارج شده اما کالاها وارد نمی شوند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علاوه بر 44 میلیارد دلار گفته شده 60 میلیارد دلار در گمرک ها، کالا، اقلام، اجناس و خوراکی های متنوع مانده یا پس از ترخیص در انبارها احتکار شده اند در واقع کالا به بازار نمی رود لذا از رئیس جمهور می خواهیم در رابطه با کالاهای محدود شده و کالاهایی که احتکار و با چند برابر قیمت به فروش می رسند فکری اساسی کند.

رئیس فراکسیون مبارزه با فساد اقتصادی و شفافیت مجلس ادامه داد: همچنین باید اقلام، کالاها و خوراکی های تحریم شده برای مردم مشخص شوند./

پایان پیام  

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet