هدر موبایل
1397/05/03 13:07:24
سرویس صحن
سعیدی در تذکر شفاهی:

زیرساخت ها برای اعمال 30 درصد سنوات تحصیلی در کنکور وجود ندارد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت ها برای اعمال ۳۰ درصد سنوات تحصیلی در کنکور وجود ندارد، وزیر آموزش و پرورش به این موضوع رسیدگی کند.
زیرساخت ها برای اعمال 30 درصد سنوات تحصیلی در کنکور وجود ندارد سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت ها برای اعمال 30 درصد سنوات تحصیلی در کنکور وجود ندارد، وزیر آموزش و پرورش به این موضوع رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201805103239388568.jpg زیرساخت,ها,برای,اعمال,30,درصد,سنوات,تحصیلی,در,کنکور,وجود,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، زهرا سعیدی مبارکه در نشست علنی امروز (چهارشنبه 3 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در تذکری به وزرای آموزش و پرورش و علوم و تحقیقات گفت: این دو وزارتخانه اعلام کردند که 30 درصد کنکور براساس احتساب سنوات تحصیلی باشد، اما بسیاری از دانش آموزان به این امر معترض هستند، چرا که اطلاع قبلی به دانش آموزان داده نشده  و زیرساخت کافی و لازم در این زمینه وجود ندارد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: زمانی که گزارش هایی دریافت می شود که آزمون امتحان عدالت محور نبوده، چگونه می توان 30 درصد سنوات تحصیلی را در کنکور دخیل کرد؟

وی ادامه داد: آیا ما عدالت آموزشی داریم؟ آیا در نقاط محروم و نقاط برخوردار عدالت آموزشی وجود دارد؟ لذا وزیر آموزش باشد دستور ویژه برای رسیدگی و رفع این مشکل صادر کند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر ورزش و جوانان خواستار رسیدگی به وضعیت ورزش بانوان شد و تصریح کرد: فراکسیون جوانان مجلس مراسم تقدیر و تشکری از تیم فوتبال مجلس خواهد داشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet