هدر موبایل
1397/05/03 13:12:55
سرویس صحن
سلیمی در تذکر شفاهی:

قوه قضاییه افرادی که 60 تن طلای کشور را نابود کردند، محاکمه کند

نماینده مردم محلات و دلیجان گفت: قوه قضاییه باید افرادی را که در زندگی مردم اخلال ایجاد و ۶۰ تن طلای کشور را نابود کردند، محاکمه کند.
قوه قضاییه افرادی که 60 تن طلای کشور را نابود کردند، محاکمه کند نماینده مردم محلات و دلیجان گفت: قوه قضاییه باید افرادی را که در زندگی مردم اخلال ایجاد و 60 تن طلای کشور را نابود کردند، محاکمه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712108287090712.jpg قوه,قضاییه,افرادی,که,60,تن,طلای,کشور,را,نابود,کردند،,محاکمه,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 3 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود از رئیس جمهور به دلیل تغییر در کابینه سپاسگزاری کرد و گفت: هرچند این اقدام دیر انجام شد اما انتظار می رود رئیس جمهور آن را تکمیل کند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در بحث واردات خودرو ضعیف کشی نشود، افزود: انتظار می رود قوه قضائیه با مسببان و سایر مسئولان برخورد کند؛ برخی از افراد برخی از کالاها را صادر می کنند اما از سویی کالا وارد می کنند و از ارز سوءاستفاده می کنند انتظار می رود جلوی این کار گرفته شود.

وی ادامه داد: قوه قضاییه باید افرادی را که در زندگی مردم اخلال ایجاد و 60 تن طلای کشور را نابود کردند، محاکمه کند اسامی برخی مسئولانی که 4 هزار و 200 تومان گرفته اند باید اعلام شود و مانند معوقات بانکی عمل نشود.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس قانون حقوق معلمان باید 20 درصد افزایش پیدا کند اما تنها 6 درصد افزایش یافته انتظار می رود به این موضوع رسیدگی شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet