هدر موبایل
1397/05/03 13:33:19
سرویس صحن
پژمانفر در تذکر شفاهی مطرح کرد:

وجود تلنباری از مشکلات در مشهد/ توسعه مشهد نیازمند اعتبارات فرااستانی است

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی از وجود تلنباری از مشکلات در مشهد مقدس انتقاد کرد و گفت: اعتبارات استانی زمینه توسعه مشهد را فراهم نمی کند.
وجود تلنباری از مشکلات در مشهد/ توسعه مشهد نیازمند اعتبارات فرااستانی است نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی از وجود تلنباری از مشکلات در مشهد مقدس انتقاد کرد و گفت: اعتبارات استانی زمینه توسعه مشهد را فراهم نمی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201707102874450547.jpg وجود,تلنباری,از,مشکلات,در,مشهد/,توسعه,مشهد,نیازمند,اعتبارات,فرااستانی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (چهارشنبه 3 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: مشهد امروزه با توجه به اقبالی که از سوی زائران داخلی و خارجی صورت گرفته است، نتوانسته زیرساخت های لازم را فراهم کند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه توسعه مشهد با اعتبارات استانی امکانپذیر نیست، اظهار کرد: اگر قرار باشد بخش خصوصی نیز در این حوزه فعالیت کند، زمان زیادی سپری خواهد شد، همچنین هزینه اقامت برای زائران افزایش چشمگیری خواهد داشت و این موضوع مغایر سیاست های کلی نظام است.

وی ادامه داد: باید کاری کنیم که اقامت برای همه گروه ها به صورت عادی و طبیعی انجام شود.

پژمانفر با اشاره به اینکه تلنبار مشکلاتی از جمله تامین آب شرب، حمل و نقل و... در مشهد وجود دارد که موجب شده نتوانیم به زائران خدمات مناسبی ارائه کنیم، خاطرنشان کرد: محدوده فرودگاه بین المللی مشهد، تمام چهره این شهر نیست و محرومیت و حاشیه نشینی عدیده ای در این کلانشهر وجود دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet