هدر موبایل
1397/05/03 13:36:20
سرویس صحن
پورمختار در تذکر شفاهی:

زیاده گویی های ترامپ و وزیر خارجه اش برای ملت ایران هیچ ارزشی ندارد

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس گفت: زیاده گویی های ترامپ و وزیر خارجه اش برای ملت ایران هیچ ارزشی ندارد.
زیاده گویی های ترامپ و وزیر خارجه اش برای ملت ایران هیچ ارزشی ندارد نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس گفت: زیاده گویی های ترامپ و وزیر خارجه اش برای ملت ایران هیچ ارزشی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/82957.jpg زیاده,گویی,های,ترامپ,و,وزیر,خارجه,اش,برای,ملت,ایران,هیچ,ارزشی,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی پورمختار در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 3 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با تبریک میلاد امام رضا (ع) گفت: یاد شهدای سپاه در غرب کشور را که برای برقراری امنیت و دفاع از مرز و بوم کشور به شهادت رسیدند را گرامی می داریم.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی افزود: زیاده گویی های ترامپ و وزیر خارجه اش برای ملت ایران هیچ ارزشی ندارد؛ امام فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و این حرف همه ملت ایران است و دلسوزی بی خود و بی جهت اش دروغ محض است.

وی ادامه داد: منافقان کوردل که شرافت خود را زیر پا گذاشته اند و هر روز در کنار و بغل این سران هستند هیچ گونه جایگاهی برای ملت ایران ندارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به هیات رئیسه با بیان اینکه مجلس به دژ نظامی تبدیل شده است، گفت: متاسفانه ساخت و سازهای غیر ضروری منجر به هزینه های زیادی برای مجلس می شود که از مراکز نظامی بیشتر است چرا خانه ملت را از ملت جدا می کنید، حتی برای ورود نمایندگان به مجلس سخت گیری می شود تقاضا داریم در این رابطه توضیحاتی به نمایندگان ارائه شود.

پورمختار در تذکری به رئیس جمهور در مورد ترمیم تیم اقتصادی و استفاده از نیروهای جهادی تصریح کرد: متاسفانه مصوبات سفر استانی رئیس جمهور بعد از 4 سال بر روی زمین مانده و اجرایی و عملیاتی نشده است، عدم اجرای دستورات و مصوبات وزرا یکی از معضلات است و ده ها دستور گرفته شده اما اجرا نشده است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در تذکری به مرکز پژوهش های مجلس یادآور شد: علیرغم ارائه گزارشات مختلف تاکنون هیچگونه طرحی از سوی مرکز پژوهش ها تبدیل به قانون نشده است.

پزشکیان نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: وضعیت ساخت و سازها را در هیات رئیسه پیگیری می کنیم زیرا این موضوع جای بحث دارد./

پایان پیام  

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet