هدر موبایل
1397/05/03 13:39:09
سرویس صحن
دهمرده در تذکر شفاهی:

باید دست از زنده بادها و مرده بادهای بی حاصل برداریم

نماینده مردم زابل در مجلس با بیان اینکه باید دست از زنده بادها و مرده بادهای بی حاصل برداریم گفت: استعدادها در محیط های آرام شکوفا می شوند و باید برای حل مشکلات مردم اقدامات اساسی شود.
باید دست از زنده بادها و مرده بادهای بی حاصل برداریم نماینده مردم زابل در مجلس با بیان اینکه باید دست از زنده بادها و مرده بادهای بی حاصل برداریم گفت: استعدادها در محیط های آرام شکوفا می شوند و باید برای حل مشکلات مردم اقدامات اساسی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104241021996.jpg باید,دست,از,زنده,بادها,و,مرده,بادهای,بی,حاصل,برداریم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب الله دهمرده در نشست علنی امروز (چهارشنبه 3 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با تبریک میلاد باسعادت امام رضا (ع) خطاب به رئیس جمهور گفت:  برای جلوگیری از تخلیه تنگه احد سیستان به دلیل خشکسالی طبق قول ها و گزارش هایی که داده شده یک بار برای همیشه اقدام کنید.

نماینده مردم زابل خطاب به معاون علمی پژوهشی رئیس جمهور افزود: ضمن تشکر فراوان از پیگیری مسئله آب ژرف در جهت اجرای سایر بندهای مصوب جلسه سال 95 اقدام شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزرا بیان کرد: به موضوع انتقال حقابه رودخانه هیرمند، حل مشکلات آب شرب مردم، تقسیم استان، گازرسانی و اجرای راه آهن زاهدان- زابل- بیرجند، حل مشکلات پیرامون نیروگاه 50 مگاواتی، بازارهای مرزی منطقه آزاد سیستان و کارخانه های ریز و درشت و به دیگر وعده های داده شده، جامه عمل بپوشانیم.

وی با تاکید بر اینکه باید دست از زنده بادها و مرده بادها برداریم تا مردم بیش از این نسبت به حکومت بدبین نشوند، و ما بیش از این شرمنده آنها نشویم، اضافه کرد: باید از این رفتارهای بی حاصل جلوگیری کرد، چرا که استعدادها در محیط های آرام شکوفا می شوند.

دهمرده خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: مردم ایران در طول تاریخ افتخارات بسیاری برای بشریت داشته اند و هزاران توطئه همچون توطئه های تو را به فضل الهی، مهارت و برنامه ریزی خنثی کرده اند و این بار نیز اینگونه خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet