خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/03 11:26:00
سرویس صحن
ابتکار در صحن علنی مطرح کرد:

وجود بیش از 400 مرکز اورژانس اجتماعی در کشور/تحقق وظایف بهزیستی با حل مشکل بودجه ای

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده از وجود بیش از ۴۰۰ مرکز اورژانس اجتماعی در کشور خبر داد و گفت: وظایف بهزیستی با حل مشکلات بودجه ای آن به درستی تحقق می یابد.
وجود بیش از 400 مرکز اورژانس اجتماعی در کشور/تحقق وظایف بهزیستی با حل مشکل بودجه ای معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده از وجود بیش از 400 مرکز اورژانس اجتماعی در کشور خبر داد و گفت: وظایف بهزیستی با حل مشکلات بودجه ای آن به درستی تحقق می یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801100792192004.jpg وجود,بیش,از,400,مرکز,اورژانس,اجتماعی,در,کشور/تحقق,وظایف,بهزیستی,با,حل,مشکل,بودجه,ای Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ معصومه ابتکار در جلسه علنی صبح امروز(چهارشنبه، 3مردادماه) مجلس در توضیح ماده 6 لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان گفت: سازمان بهزیستی شبکه اورژانس اجتماعی را در چند سطح از کشور تاسیس کرده و اکنون بیش از ۴۰۰ مرکز اورژانس اجتماعی داریم.

ابتکار با یادآوری اینکه با حل مشکلات بودجه ای بهزیستی وظایف آن به درستی تحقق می یابد، افزود: مجلس باید از بهزیستی حمایت کند زیرا بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، بهزیستی به دنبال توسعه خود بر اساس برنامه ششم است و این مهم یکی از اصولی ترین روش های مداخله در آسیب های اجتماعی است.

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده یادآور شد: ماده شش لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان که در آن تکالیف دستگاه های مختلف در زمینه حمایت از کودکان و نوجوانان تعیین شده یکی از مهمترین مواد این لایحه است و دولت هم آمادگی زیرساخت‌های آن را دارد. همچنین در برنامه ششم هم بر این موضوع تاکید شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet