خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/03 13:45:13
سرویس صحن
ادیانی در تذکر شفاهی:

به اهتزاز درآوردن پرچم غیررسمی در قائمشهر را پیگیری می‌کنم

نماینده مردم قائمشهر در مجلس از پیگیری موضوع اهتزاز و نمایش پرچم غیررسمی منسوب به جریان ضد انقلاب در جریان مراسمی در شهر قائمشهر خبر داد و از افراد نافی این اتفاق انتقاد کرد.
به اهتزاز درآوردن پرچم غیررسمی در قائمشهر را پیگیری می‌کنم نماینده مردم قائمشهر در مجلس از پیگیری موضوع اهتزاز و نمایش پرچم غیررسمی منسوب به جریان ضد انقلاب در جریان مراسمی در شهر قائمشهر خبر داد و از افراد نافی این اتفاق انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201806108337124538.jpg به,اهتزاز,درآوردن,پرچم,غیررسمی,در,قائمشهر,را,پیگیری,می‌کنم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی ادیانی راد در نشست علنی امروز (چهارشنبه 3 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به ماده 79 آیین نامه داخلی مجلس گفت: روز یکشنبه هفته جاری واقعه ای در شهرستان قائمشهر رخ داد که اسناد آن موجود است، بنابراین نمی توان این واقعه را کتمان کرد، ضمن اینکه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی در جریان آن قرار دارند.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عده ای اهتزاز پرچم غیررسمی منسوب به جریان ضدانقلاب در یک اسلاید را به نمایش درآوردند که منجر به اعتراض مردم، جریان های ارزشی و اعتراض چندین باره امام جمعه شهرستان نیز شد. اما برخی حضرات در این خصوص آدرس غلط دادند مبنی بر این که براساس اصل 75 آیین نامه داخلی اگر به یکی از نمایندگان در صحن علنی به صورت مستقیم و غیرمستقیم نسبت سویی داده شود، قابلیت پیگیری دارد.

وی اضافه کرد: در آن جلسه از صحن علنی گفته شد در مراسم مذکور به نظام توهین نشده و خطا سهوی بوده است، اما من پیشنهاد می‌کنم به اسناد موجود رجوع شود تا مشخص شود بنده خلاف می گویم یا آن کسی که مدعی شده خطا سهوی بوده و اشتباه شده است.

ادیانی از پیگیری این ماجرا از طریق هیات رئیسه مجلس، وزارت اطلاعات، کمیسیون اصل 90 و هیات نظارت بر رفتار نمایندگان خبر داد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در پایان با بیان اینکه نمایندگان قسم خورده اند که از حقوق مردم و ملت دفاع کنند، گفت: در این مدت جریان های منتسب به ضدانقلاب علیه من اقداماتی انجام داده اند که از این اقدامات متعجب هستم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet