هدر موبایل
1397/05/03 14:54:47
سرویس اقتصادی
بنایی:

التیماتوم مجلس به شریعتمداری/عدم تامین لاستیک کامیون داران به ایجاد بازار سیاه دامن می زند

عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از کم کاری وزارت صنعت، معدن و تجارت در رفع مطالبات کامیون داران، گفت: عدم تامین قطعات یدکی و لاستیک، زمزمه ایجاد بازار سیاه را به وجود آورده است.
التیماتوم مجلس به شریعتمداری/عدم تامین لاستیک کامیون داران به ایجاد بازار سیاه دامن می زند عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از کم کاری وزارت صنعت، معدن و تجارت در رفع مطالبات کامیون داران، گفت: عدم تامین قطعات یدکی و لاستیک، زمزمه ایجاد بازار سیاه را به وجود آورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605107359104249.jpg التیماتوم,مجلس,به,شریعتمداری/عدم,تامین,لاستیک,کامیون,داران,به,ایجاد,بازار,سیاه,دامن,می,زند Icana

حمید بنایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بررسی مشکل کامیون داران در کمیسیون عمران مجلس، گفت: طبق بررسی ها کم کاری وزارت صنعت، معدن و تجارت در تامین لوازم یدکی و لاستیک خودروهای سنگین محرز شد.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 450 هزار راننده در کشور روزانه بیش از یک میلیون تن بار جابه‌جا می‌کنند، افزود: خوشبختانه رانندگان در اعتراضات خود نیز نشان دادند که از خط قرمزها عبور نکرده و تنها به فکر مطالبات صنفی خود هستند.

تحقق17 مورد از مطالبات رانندگان

بنایی با تاکید بر اینکه در پی نشست های اخیر و پیگیرهای صورت گرفته نزدیک به 17 مورد از مطالبات رانندگان از 22 مورد مرتفع شده است، تصریح کرد: دولت باید قبل از اعتصابات نسبت به رفع مطالبات رانندگان اقدام می کرد.

وی با بیان اینکه موضوعات مرتبط با تامین قطعات یدکی و لاستیک هنوز رفع نشده است، گفت: پیگیری های کمیسیون عمران برای تامین این مطالبه رانندگان نیز ادامه خواهد داشت زیرا زمزمه ایجاد بازار سیاه تامین این قطعات به گوش می رسد.

توزیع عادلانه بار هنوز مورد مطالبه کامیون داران است

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه یکی دیگر از مطالبات رانندگان که هنوز مرتفع نشده در خصوص نحوه توزیع عادلانه بار است، تصریح کرد: هر چند در این رابطه برخی شرکت های حمل و نقلی متخلف لغو پروانه فعالیت شده اند اما هنوز این مشکل کامل مرتفع نشده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: کمیسیون عمران مجلس برای تحقق سایر مطالبات رانندگان نیز اولتیماتوم لازم را به مسئولان مربوطه از جمله وزیر صنعت، معدن و تجارت داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet