هدر موبایل
1397/05/03 12:12:00
سرویس صحن
صباغیان بافقی در تذکر شفاهی:

مجلس از مصوبات شورای عالی اقتصادی بی‌اطلاع است/انتقاد معلمان از حذف دریافتی سختی کار

نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی از بی اطلاعی مجلس نسبت به مصوبات شورای عالی اقتصاد با عضویت سران سه قوه انتقاد کرد.
مجلس از مصوبات شورای عالی اقتصادی بی‌اطلاع است/انتقاد معلمان از حذف دریافتی سختی کار نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی از بی اطلاعی مجلس نسبت به مصوبات شورای عالی اقتصاد با عضویت سران سه قوه انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103363358600.jpg مجلس,از,مصوبات,شورای,عالی,اقتصادی,بی‌اطلاع,است/انتقاد,معلمان,از,حذف,دریافتی,سختی,کار Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 3 مردادماه) در تذکری شفاهی گفت: متاسفانه مدیران ایران خودرو و سایپا به تعهدات خود عمل نمی کنند چرا که با وجود فروش خودروها به مردم و دریافت پول آن ها و تعهد به تحویل فوری پس از گذشت 4 ماه هنوز خودروها را به آن ها تحویل نداده اند در واقع می خواهند با انداختن تاخیر در این کار قیمت ها را افزایش داده و به اصطلاح به قیمت روز بفروشند.

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آموزش و پرورش در حالی حقوق معلمان را 6 درصد اضافه کرده است که دیوان عدالت اداری به حذف سختی کار آن ها رأی داده است که این موضوع منجر به نارضایتی بسیاری از معلمان شده است در واقع عملا آن ها پولی به حقوق معلمان اضافه نکرده و شاید چیزی هم از جیب آن ها برداشته اند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به جلسات شورای عالی اقتصادی که سران سه قوه عضو آن هستند، اضافه کرد: متاسفانه مجلس از مصوبات این شورا بی خبر است در حالی که در صورت محرمانه بودن این مصوبات می توانند در جلسات غیرعلنی آن ها را مطرح کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet