خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1397/05/03 19:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابتکار:

کم تحرکی به مشکلات اسکلتی زنان دامن زده است

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به موضوع کم تحرکی در بین بانوان جامعه گفت: این مساله مشکلات متابولیکی و اسکلتی را در بین زنان به دنبال داشته است و دنیای صنعتی نیز به این مساله دامن زده است.
کم تحرکی به مشکلات اسکلتی زنان دامن زده است معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به موضوع کم تحرکی در بین بانوان جامعه گفت: این مساله مشکلات متابولیکی و اسکلتی را در بین زنان به دنبال داشته است و دنیای صنعتی نیز به این مساله دامن زده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801100792192004.jpg کم,تحرکی,به,مشکلات,اسکلتی,زنان,دامن,زده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، معصومه ابتکار در دیدار با تعدادی از زنان قهرمان، مربی و داور فدراسیون ورزشی نابینایان و کم بینایان، در محل معاونت ریاست جمهوری در امور زنان افزود: امروز صبر و استقامت شما نتیجه داده و مدال های قهرمانی شما برای کشور افتخار آفرین شده است.

معاون رئیس جمهوری گفت: ورزشکاران زن نابینا و کم بینا نمادی از امید، استقامت و صبر برای جامعه و به خصوص جوانان هستند.
وی تاکید کرد: دولت توجه ویژه ای به ورزش بانوان، پارالمپیک، نابینایان و کم بینایان دارد و تلاش می کند در این حوزه برای کشف استعدادها، سرمایه گذاری و برنامه ریزی کند.

وی با تجلیل از زحمات اعضای فدراسیون ورزشی نابینایان و کم بینایان اظهار داشت: کار شما از این لحاظ که با وجود محدودیت ها، مشکلات را در نوردیدید و مشکلات را به فرصت تبدیل کردید، بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: در شرایط موجود جامعه نگاه و فرهنگ مردم به نقش زنان در خانواده و جامعه در حال تغییر و امکانات رو به بهبود است و شما قهرمانان ورزشی نابینا و کم بینا نمادی از این امید هستید.

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه بالاترین قهرمانی تسلط به نفس است، افزود: قهرمانی و عزت نفس شما برای ما درسی است که برای جامعه مفید و اثرگذار باشیم.

وی تاکید کرد: شما در بهبود شرایط خانواده، جامعه، کشور و دنیای امروز نقش داشتید و ما به این نقش شما افتخار می کنیم و باید با همکاری وزارت ورزش و جوانان شرایط را برای موفقیت بیشتر شما فراهم کنیم.

ابتکار با تاکید بر ورزش همگانی در کشور گفت: وقتی در یک رشته ورزشی قهرمان ملی داشته باشیم، سایر اقشار جامعه نیز از او الگو می گیرند و این امر در توسعه ورزش همگانی موثر است.

ابتکار افزود: شما ورزشکاران نابینا و کم بینا سبک مناسب زندگی را با قهرمانی خود به جامعه ارائه می دهید.

وی ادامه داد: جوانان باید این الگو و سبک زندگی را فرابگیرند و بیاموزند که قهرمانی در درون خود شکست دارد، بنابراین شکست هم نقشی در زندگی دارد.

به گزارش ایرنا، در پایان این مراسم معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده به قهرمانان فدراسیون ورزشی نابینایان و کم بینایان هدایایی اهدا کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet