خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1397/05/04 22:02:59
سرویس بین الملل
در دیدار هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران با  امام کل مسلمانان غنا  مطرح شد:

تاکید بر لزوم گفتگو میان ادیان آسمانی

حسین امیری خامکانی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و غنا  و هیأت همراه با عثمان نوحو شاربوتو امام کل مسلمانان غنا دیدار و گفتگو کرد .
تاکید بر لزوم گفتگو میان ادیان آسمانی حسین امیری خامکانی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و غنا  و هیأت همراه با عثمان نوحو شاربوتو امام کل مسلمانان غنا دیدار و گفتگو کرد . https://cdn.icana.ir/d/019/201807105591043642.jpg تاکید,بر,لزوم,گفتگو,میان,ادیان,آسمانی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،حسین امیری خامکانی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و غنا  و هیأت همراه با عثمان نوحو شاربوتو امام کل مسلمانان غنا دیدار و گفتگو کرد .

امیری خامکانی در  این دیدار بر ضرورت وحدت میان مسلمانان جهان گفت: اتحاد و وحدت میان مسلمانان رمز پیروزی امت اسلامی در برابر دشمنان است. 

رییس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و  غنا  تأسیس دانشگاه اسلامی توسط ایران در غنا را در راستای حمایت از ارتقا سطح علمی جوانان مسلمان در هر جای جهان مهم و تأثیرگذار دانست و بر تداوم فعالیت های علمی و فرهنگی کشورمان در غنا تأکید کرد .

در ادامه این دیدار عثمان نوحو شاربوتو  امام کل مسلمانان غنا ، بر لزوم گفتگو میان ادیان آسمانی تأکید کرد  و افزود: بر اساس آموزههای قرآنی پرهیز از خشونت و برقراری صلح و عدالت وظیفه تمامی انسانها فارغ از دین ، مذهب و نژاد است  . 

امام کل مسلمانان غنا  در پایان از فعالیت های علمی و کشاورزی جمهوری اسلامی ایران در مناطق مسلمان نشین غنا قدردانی کرد.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet