هدر موبایل
1397/05/07 10:48:14
سرویس صحن
در صحن علنی؛

مخالفت مجلس با دو فوریت طرح تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت/ یک فوریت طرح هم رای نیاورد

نمایندگان مردم در خانه ملت با دو فوریت و یک فوریت طرح جداسازی وزارت صنعت، معدن و تجارت مخالفت کردند.
مخالفت مجلس با دو فوریت طرح تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت/ یک فوریت طرح هم رای نیاورد نمایندگان مردم در خانه ملت با دو فوریت و یک فوریت طرح جداسازی وزارت صنعت، معدن و تجارت مخالفت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612109568761675.jpg مخالفت,مجلس,با,دو,فوریت,طرح,تفکیک,وزارت,صنعت،,معدن,و,تجارت/,یک,فوریت,طرح,هم,رای,نیاورد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه،7 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی فوریت طرح تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت با دو فوریت و یک فوریت این طرح مخالفت کردند.

گفتنی است رمضانعلی سبحانی فر به عنوان نماینده پیشنهاددهنده این طرح گفت: تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت چندین بار از سال 1316 اتفاق افتاده و تاریخچه این تفکیک‌ها به سالیان پیش بازمی‌گردد اما در سال 90 با توجه به تکلیف در برنامه پنجم توسعه مبنی بر کوچک‌سازی دولت و کاهش وزارتخانه‌ها این بحث مورد توجه قرار نگرفت.

وی تأکید کرد: وجود جریان‌های فساد در این وزارتخانه ناشی از بی‌توجهی به بخش صنعت و تجارت بوده و یک وزیر در این وزارتخانه، تنها می‌تواند یک حوزه را مورد توجه قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تأکید کرد: در حال حاضر حوزه صنعت بازار نداشته و از این بخش غفلت شده است بنابراین این وزارتخانه با این تشکیلات در حال حاضر نمی‌تواند فعالیت‌های قابل قبولی در حوزه‌های خود داشته باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet