خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/07 12:18:33
سرویس صحن
کرد در تذکر شفاهی؛

دولت برای بهبود وضعیت منطقه بلوچستان مصوباتی داشته باشد/ خشکسالی شرایط زندگی مردم را دشوار کرده است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بی‌توجهی دولت به محرومیت‌های بلوچستان انتقاد کرد و گفت: در حال حاضر خشکسالی و کم آبی شرایط زندگی را برای مردم این منطقه دشوار کرده است.
دولت برای بهبود وضعیت منطقه بلوچستان مصوباتی داشته باشد/ خشکسالی شرایط زندگی مردم را دشوار کرده است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بی‌توجهی دولت به محرومیت‌های بلوچستان انتقاد کرد و گفت: در حال حاضر خشکسالی و کم آبی شرایط زندگی را برای مردم این منطقه دشوار کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201610100532710375.jpg دولت,برای,بهبود,وضعیت,منطقه,بلوچستان,مصوباتی,داشته,باشد/,خشکسالی,شرایط,زندگی,مردم,را,دشوار,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی کرد در نشست علنی امروز (یکشنبه،7 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با بیان اینکه امروز بلوچستان بزرگ و پیشانی نظام در خشکسالی می‌سوزد، گفت: در شرایط فعلی که مشکلات بسیاری در این منطقه رخ داده دولت، ستاد بحران و سایر دستگاه‌های مسئول کجا هستند.

نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه متأسفانه دولت و وزرا تنها به شهرهای و استان‌های برخوردار سفر می‌کنند، افزود: خشک شدن باغات، مراتع، تلف شدن دام ها، مهاجرت‌، افزایش حاشیه‌نشینی، عدم فعالیت بازارچه‌های مرزی از جمله مشکلاتی هستند که مردم در جنوب شرقی کشور با آن درگیر هستند.

وی با بیان اینکه مشکلات مذکور می طلبد که هیئت دولت مصوباتی برای بهبود این شرایط و اعزام کارگروه تخصصی به این منطقه داشته باشد، تصریح کرد: دولت باید با ارائه راهکارهای مناسب، کمک به کشاورزان و دامداران را مصوب و عملیاتی کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از تعلل دولت در گازرسانی به برخی شهرهای حوزه انتخابیه‌اش انتقاد کرد و گفت: دولت باید برای رفع محرومیت در منطقه بلوچستان گام‌هایی بردارد زیرا ادامه این رویه به صلاح نیست./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet