هدر موبایل
1397/05/07 12:23:14
سرویس صحن
نقوی حسینی در تذکر شفاهی:

بانک ها دشمن اصلی حمایت از تولید داخلی شده اند

نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه بانک ها به دشمن اصلی حمایت از تولید داخلی تبدیل شده اند، گفت: تعداد امضاکنندگان سوال از رئیس جمهور از حد نصاب کمتر نشده است.
بانک ها دشمن اصلی حمایت از تولید داخلی شده اند نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه بانک ها به دشمن اصلی حمایت از تولید داخلی تبدیل شده اند، گفت: تعداد امضاکنندگان سوال از رئیس جمهور از حد نصاب کمتر نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612104618498860.jpg بانک,ها,دشمن,اصلی,حمایت,از,تولید,داخلی,شده,اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید حسین نقوی حسینی در نشست علنی امروز (یکشنبه 7 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: مطابق با صورتجلسه ای که خود شما امضا کردید، تکمیل پروژه متروی تهران- ورامین باید تا سال 95 تمام می شد.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی افزود: 120 هزار سفر در شبانه روز از قرچک به سمت تهران انجام می شود. اتمام این پروژه کمک بسیاری به کاهش آلودگی، ترافیک، هزینه و نقل و انتقال مردم می کند.

وی در تذکر دیگر خطاب به دولت عنوان کرد: پول گندمکاران باید هر چه زودتر پرداخت شود، بانک ها باید با تولیدکنندگان داخلی همکاری کنند، اما متاسفانه به دشمن اصلی حمایت از تولید داخلی تبدیل شده اند.

وی با بیان اینکه سوال از رئیس جمهور با 91 امضا تقدیم هیات رئیسه شده است، ادامه داد: کارهایی مانند اینکه به امضاکنندگان می گویند تعداد امضای سوال از رئیس جمهور از حد نصاب پایین تر آمده، بنابراین شما نیز امضای خود را پس بگیرید، شگرد خوبی نیست. همکاران بدانند امضاها از حد نصاب کمتر نیست.

نماینده مردم ورامین در مجلس در تذکر خود به وزیر کشور تاکید کرد: انتصاب در وزارت کشور باید بر محور خدمت به مردم باشد نه مسائل سیاسی، در صورتی که فرماندار جابجا می شود، این جابجایی باید در راستای رضایت مردم باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet