هدر موبایل
1397/05/07 12:27:17
سرویس صحن
بادامچی در تذکر شفاهی:

بهبود فضای کسب و کار نیازمند همکاری دولت و بخش خصوصی است

نماینده مردم تهران خواستار ارائه راهکار اقتصادی از سوی نخبگان با هماهنگی دولت برای حل مشکل اقتصادی کشور شد.
بهبود فضای کسب و کار نیازمند همکاری دولت و بخش خصوصی است نماینده مردم تهران خواستار ارائه راهکار اقتصادی از سوی نخبگان با هماهنگی دولت برای حل مشکل اقتصادی کشور شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610107007431555.jpg بهبود,فضای,کسب,و,کار,نیازمند,همکاری,دولت,و,بخش,خصوصی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا بادامچی در نشست علنی امروز (یکشنبه،7 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: ایران از پدیده فقر و بیکاری رنج می‌برد و همه اشتراک نظر دارند که فعالیت‌های اقتصادی به جز از راه‌های غیرقانونی میسر نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر اینکه بهبود فضای کسب و کار نیازمند مشورت دولت و بخش خصوصی است، عنوان کرد: عدم شناخت بانک مرکزی از بازار ارز مشکلات را افزایش داده و تقاضای ارز نیز بالا رفته و کالاهایی که با ارز دولتی خریداری شده امروز با ارز بازار فروخته می‌شود.

وی با اشاره به افزایش فضاسازی غرب علیه ایران، اظهار داشت: همکار‌ی‌های کلان اقتصادی که بعد از برجام افزایش یافته بود امروز مورد مخاطره قرار گرفته و دشمن آن را هدف قرار داده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه نخبگان و دولت باید با همکاری هم اقدام به ارائه راهکار برای حل مشکلات اقتصادی کنند، خاطر نشان کرد: نباید اجازه دهیم حیثیت اسلامی ایران لطمه ببیند و باید بحران‌های اجتماعی را با اتکاء به درون برطرف کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet