هدر موبایل
1397/05/07 12:39:04
سرویس صحن
اسدی در تذکر شفاهی:

مدارس مناطق زلزله خیز باید مقاوم سازی شود/ وضعیت معیشتی فرهنگیان نیازمند توجه است

نماینده مردم شهر بابک خواستار رسیدگی به وضعیت معیشتی فرهنگیان شد.
مدارس مناطق زلزله خیز باید مقاوم سازی شود/ وضعیت معیشتی فرهنگیان نیازمند توجه است نماینده مردم شهر بابک خواستار رسیدگی به وضعیت معیشتی فرهنگیان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103584841573.jpg مدارس,مناطق,زلزله,خیز,باید,مقاوم,سازی,شود/,وضعیت,معیشتی,فرهنگیان,نیازمند,توجه,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اسدی در نشست علنی امروز (یکشنبه،7 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: ایران باید با نظم مالی و اقتصادی و مدیریت بهینه خود را در برابر توطئه‌های آمریکا و ایادی آن آماده کند.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به مدیر آموزش و پرورش اظهار داشت: توجه به وضعیت معیشتی فرهنگیان و افزایش حقوق آنها همانند سایر کارکنان دولت و بر اساس نرخ تورم مطلوب است.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه باید آزمون ورودی مدارس برای اجرای عدالت آموزشی حذف شود، عنوان کرد: مدارس مناطق زلزله خیز باید مقاوم سازی شود و بر عملکرد مدارس غیردولتی نظارت جدی صورت گیرد.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: باید به وضعیت حقوقی فرهنگیان توجه شده و ارتباط میان صنعت و مدارس فنی و حرفه‌ای برقرار شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet