هدر موبایل
1397/05/07 12:41:37
سرویس صحن
یوسف نژاد قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی/ تذکر به رئیس جمهور درخصوص وضعیت معیشت و اشتغال مناطق مرزی

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی/ تذکر به رئیس جمهور درخصوص وضعیت معیشت و اشتغال مناطق مرزی عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44881.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی/,تذکر,به,رئیس,جمهور,درخصوص,وضعیت,معیشت,و,اشتغال,مناطق,مرزی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه 7 مردادماه) مجلس شورای اسلامی  تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

- تذکر پژمانفر نماینده مشهد به وزیر فرهنگ درخصوص بازنگری وزارتخانه فرهنگ در صدور مجوز کتب تدوین شده توسط نویسندگان صهیونیستی با محوریت فرهنگ و تمدن منحط غرب

- تذکر تاج الدین نماینده اصفهان به وزیر کار درخصوص کاهش برخی هزینه ها در سبد کالای خانوار در راستای قانون کار و کاهش دستمزد کارگران

- تذکر محمودزاده و 15 نماینده دیگر به رئیس جمهور درخصوص وضعیت معیشت و اشتغال مناطق مرزی و بازگشایی معابر مرز.

- تذکر سیدحمزه امینی نماینده هشترود به وزیر ارتباطات در خصوص قطعی تلفن های ثابت در روستاها و برخی نقاط شهر که موجب نارضایتی مردم شده است.

- تذکر جبار کوچکی نژاد نماینده رشت به وزیر نفت در خصوص رسیدگی به وضعیت شرکت گاز ایران که نیروهای خود را به صورت غیرقانونی به کار می گیرد.

- تذکر پروانه مافی نماینده تهران به رئیس جمهور در خصوص توضیح علت عدم تصویب آیین نامه ها و مقررات تکلیف شده به دولت در قوانین راهبردی کشور قانون برنامه ششم توسعه و به وزیر کشور در خصوص توضیح علت ادامه مصرف برق و روشن ماندن شبانه روزی لامپ ها در ادارات علیرغم ابلاغ آیین نامه صرفه جویی در مصرف برق.

- تذکر محمدرضا ملکشاهی راد نماینده خرم آباد به وزیر نیرو در خصوص اینکه بعد از گذشت دو سال در پی درخواست اینجانب هنوز مشکل آب شرب شهر سفیددشت حل نشده است.

- تذکر نادری نماینده اورامانات به وزیر ارتباطات در خصوص لزوم بررسی علت قطع خطوط ایرانسل به مدت 5 ساعت و به وزیر نیرو در خصوص عدم مدیریت مسائل آب در منطقه که باعث نارضایتی کشاورزان شده است.

- تذکر پروانه سلحشوری نماینده تهران به همراه 10 نماینده دیگر به وزیر ورزش و جوانان در خصوص ضرورت رسیدگی به باشگاه فرهنگی و ورزشی استقلال تهران.

- تذکر نبی هزارجریبی نماینده گرگان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص توضیح علت عدم پرداخت پول کشاورزان.

- تذکر اللهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت به وزیر کشور در خصوص ضرورت دستور بررسی زلزله 4.1 کوهدشت و برآورد خسارات وارده به مردم.

- تذکر علی بختیار نماینده گلپایگان و خوانسار به وزیر صنعت،معدن و تجارت درخصوص عدم پرداخت مطالبات قطعه سازان گلپایگان

- تذکر محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز به وزیرراه و شهرسازی و وزیر کشور درخصوص ضرورت بهسازی و اصلاح آسفالت راه های مواصلاتی دربخش مرکزی  تبریز

- تذکر محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان به وزیر نیرو درخصوص عدم اتمام تکمیل سدهای این منطقه و بی توجهی به پرداخت مطالبات پیمانکاران./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet