هدر موبایل
1397/05/07 12:48:00
سرویس صحن
پژمانفر در تذکر شفاهی:

تأخیر در اعلام نرخ خرید تضمینی گندم قاچاق این محصول را رقم زده است

نماینده مردم مشهد در مجلس از تأخیر دولت در اعلام نرخ تضمینی خرید گندم انتقاد کرد و گفت: تأخیر در پرداخت پول گندم به کشاورزان به قاچاق این محصول منجر شده است.
تأخیر در اعلام نرخ خرید تضمینی گندم قاچاق این محصول را رقم زده است نماینده مردم مشهد در مجلس از تأخیر دولت در اعلام نرخ تضمینی خرید گندم انتقاد کرد و گفت: تأخیر در پرداخت پول گندم به کشاورزان به قاچاق این محصول منجر شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201707102874450547.jpg تأخیر,در,اعلام,نرخ,خرید,تضمینی,گندم,قاچاق,این,محصول,را,رقم,زده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (یکشنبه،7 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با انتقاد از عملکرد دولت در اعلام نرخ تضمینی خرید گندم گفت: دولت با تأخیر در اعلام نرخ مشکلات جدی در زمینه تأمین گندم مورد نیاز کشور را ایجاد کرده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تأخیر دولت در اعلام نرخ تضمینی گندم قاچاق این محصول را رقم زده است، افزود: متأسفانه دولت در پرداخت هزینه گندم به کشاورزان نیز تعلل می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه امروزه بخشی از حقوق و مزایای معلمان در آموزش و پرورش به عنوانی کسر یا اضافه شده است، اما در نتیجه این اقدامات معلمان رقمی را که باید دریافت کنند با توجه به وعده‌های داده شده دریافت نکرده‌اند، تصریح کرد: دولت باید نسبت به احقاق حق و حقوق معلمان توجه بیشتری داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet