هدر موبایل
1397/05/07 13:13:46
سرویس صحن
بنیادی در تذکر شفاهی:

گران شدن غذای دام و طیور امنیت غذایی آحاد مردم را به خطر انداخته است

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: گران شدن غذای دام و طیور امنیت غذایی آحاد مردم را به خطر افکنده است.
گران شدن غذای دام و طیور امنیت غذایی آحاد مردم را به خطر انداخته است نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: گران شدن غذای دام و طیور امنیت غذایی آحاد مردم را به خطر افکنده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201806102665620137.jpg گران,شدن,غذای,دام,و,طیور,امنیت,غذایی,آحاد,مردم,را,به,خطر,انداخته,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهروز بنیادی در نشست علنی امروز (یکشنبه،7 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: وضعیت معیشیتی مردم به ویژه در روستاها و حاشه شهرها نامناسب است هرچه سریعتر دستورات حمایتی لازم را برای رسیدگی صادر کنید.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد  ضمن تشکر از رئیس جمهور برای پیگیری فسادهای ارزی، افزود: همه شاهد بودیم که پول نفت به تاراج می رفت و بدتر آنکه این تاراج توسط دولت و بانک مرکزی انجام می گرفت امید دارم با ادامه مسیر شفاف سازی مرهم دل مردم باشید.

وی خطاب به وزیر نیرو عنوان کرد: برنامه قطع برق در حوزه انتخابیه اینجانب در فصل برداشت انگور و پسته خسارات زیادی به مردم وارد کرده است دستور لغو آن را سریعتر صادر کنید تا بیش از این به کشاورزان آسیب وارد نشود.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: گران شدن غذای دام و طیور امنیت غذایی آحاد مردم را به خطر افکنده است هرچه سریعتر تمهیدات لازم اندیشیده شود.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد در پایان خطاب به وزیر کشور، خاطرنشان کرد: هنوز پس از سالها وضعیت سهامداران پدیده نامعلوم است که ضرورت دارد رسیدگی های لازم انجام شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet