هدر موبایل
1397/05/07 13:23:46
سرویس صحن
نیکفر در تذکر شفاهی:

دولت مانع از واردات محصولات کشاورزی با تعرفه پایین و عرضه آن در فصل برداشت شود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: وزارتخانه های اقتصادی کشور از واردات محصولات کشاورزی با تعرفه پایین جلوگیری کنند.
دولت مانع از واردات محصولات کشاورزی با تعرفه پایین و عرضه آن در فصل برداشت شود عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: وزارتخانه های اقتصادی کشور از واردات محصولات کشاورزی با تعرفه پایین جلوگیری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201710106174643417.jpg دولت,مانع,از,واردات,محصولات,کشاورزی,با,تعرفه,پایین,و,عرضه,آن,در,فصل,برداشت,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ذبیح الله نیکفر در نشست علنی امروز (یکشنبه 7 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: راه سراوان و سیاهکل لاهیجان  به عنوان راه اصلی ولی فاقد امنیت، خسارت های جانی آن منطقه  را وارد فاز افسردگی کرده است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزرای جهاد، صنعت و اقتصاد افزود: برای حمایت از محصولات کشاورزی برنج  و چای به عنوان کالای باکیفیت ایرانی به قانون عمل کنید، مهمترین دغدغه کشاورزان فروش محصول به قیمت مناسب است، بنابراین باید از واردات این محصولات با تعرفه پایین وعرضه آن در فصل برداشت جلوگیری شود؛ اگر دستگاه های دولتی کالای ایرانی برنج و چای مصرف نکنند بازار هدف کجاست؟

وی در تذکری خطاب به رئیس جمهور تصریح کرد: با توجه به بازار لجام گسیخته ارز و سکه و وضعیت فعلی اقتصادی کشور، انتظار مردم ادامه تغییرات درتیم اقتصادی دولت با سرعت بیشتر است.

وی در تذکری به وزیر کشور گفت: توجه به وضع متزلزل مدیریت دراستان گیلان که بعد ازماه ها  هنوز مجموعه  مدیریت عالی استان تعیین تکلیف نگردیده و درشهرستان ها فضای مجازی و انفعال دربرابر آن تعیین کننده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درتذکری خطاب به هیات رییسه مجلس، افزود: اولویت کار مجلس باید هماهنگ  با نیازهای مردم و مشکلات آنها باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet