هدر موبایل
1397/05/07 13:25:16
سرویس صحن
عبداللهی در تذکر شفاهی:

قطع برق زندگی اجتماعی و اقتصادی مردم را فلج کرده است

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با بیان اینکه جلوگیری از گرانی کالا و قطع برق یکی از الزامات است، گفت: قطع برق زندگی اقتصادی و اجتماعی مردم را فلج کرده است.
قطع برق زندگی اجتماعی و اقتصادی مردم را فلج کرده است نماینده مردم اهر و هریس در مجلس با بیان اینکه جلوگیری از گرانی کالا و قطع برق یکی از الزامات است، گفت: قطع برق زندگی اقتصادی و اجتماعی مردم را فلج کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801100371820745.jpg قطع,برق,زندگی,اجتماعی,و,اقتصادی,مردم,را,فلج,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیت‌الله عبداللهی در نشست علنی امروز (یکشنبه،7 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از آنجایی که بنا به وظیفه در میان مردم حضور داریم سه موضوع برای آنها در اولویت قرار دارد.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت‌های مردم افزود: خانواده‌ها نگران اشتغال و ازدواج فرزندان و جوانان هستند؛ فکری به حال آنها شود.

وی بیان کرد: مجلس و دولت و قوه قضائیه باید با فساد، اختلاس و دزدی مقابله کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: گرانی کالاها و خدمات و قطع برق از الزامات است چرا که زندگی اقتصادی و اجتماعی مردم را فلج کرده و تولید را با مشکلات زیادی مواجه کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet