هدر موبایل
1397/05/07 13:47:25
سرویس صحن
گودرزی در تذکر شفاهی:

خواست دشمن اثبات دروغین ناکارآمدی نظام است/ انتقاد از آشفتگی بازار مسکن

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خواست دشمن اثبات دروغین ناکارآمدی نظام است، گفت: این خواب پریشان هرگز تعبیر نخواهد شد، مردم از این نظام دست بر نمی دارند.
خواست دشمن اثبات دروغین ناکارآمدی نظام است/ انتقاد از آشفتگی بازار مسکن نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خواست دشمن اثبات دروغین ناکارآمدی نظام است، گفت: این خواب پریشان هرگز تعبیر نخواهد شد، مردم از این نظام دست بر نمی دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106982693988.jpg خواست,دشمن,اثبات,دروغین,ناکارآمدی,نظام,است/,انتقاد,از,آشفتگی,بازار,مسکن Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی در نشست علنی امروز ( یکشنبه 7 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس مجلس گفت: آقای لاریجانی؛ صبح تریبون بنده را با دلیل خارج از موضوع بودن تذکر قطع کردید، شما در هر زمان که مایل باشید اجازه می دهید فردی خارج از موضوع صحبت کند، چون خود مایل هستید.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: خارج از موضوع یعنی خارج از مصالح نظام، خارج از منافع مردم، درحالی که مردم زیر بار مشکلات معیشتی هستند و اجاره خانه ها غوغا کرده و سرسام آور شده، دستورات از صبح تا ظهر خارج از موضوع است.

وی ضمن احترام به تمامی نمایندگان خطاب به هیات رئیسه مجلس بیان کرد: هر هفته که از حوزه انتخابیه برمی گردم با تصور بررسی موضوعات جاری کشور است؛ آقای سیف یا استعفا کرد یا برکنار شد چه کسی باید از او مطالبه کند؛ ما یا مردم؟

گودرزی ادامه داد: چه کسی از آقای سیف مطالبه می کند که 59 میلیون و 800 هزار دلار و 51 میلیون یورو گرفته است، چه کسی این مبلغ را داده و چه کسی خرج کرده است؟آیا به قیمت وارد بازار کرده است؟

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه مجلس امروز خود را از رأس امور پایین می آورد، عنوان کرد: چشم مردم به مجلس است و با طرح مسائل بی اهمیت در صحن با وجود چنین شرایط حساسی به ما می خندند؛ بر حوزه مسکن چه کسی باید نظارت کند؟ فروشندگان خانه ها را به قیمت های دلخواه عرضه می کنند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خواست دشمن اثبات دروغین ناکارآمدی نظام است، خاطرنشان کرد: این خواب پریشان هرگز تعبیر نخواهد شد، مردم از این نظام دست بر نمی دارند و وفادار آن هستند، اما ما مسئولان باید به اولویت های کشور توجه کنیم نه مسائل جزئی.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: معمولا میکروفون ها را رئیس جلسه قطع نمی کند، در صورتی که بیان شود موضوع وارد نیست، از دفتر کنترل قطع می شود. بعید است دکتر لاریجانی خواسته باشند میکروفون حضرتعالی را قطع کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet