انتخابات ریاست جمهوری
1397/05/07 18:38:18
سرویس فرهنگی

هیأت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از سرخآبی‌ها مشخص شد/ طباطبایی‌نژاد رئیس، جعفرپور و مسعودی نواب رئیس

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از انتخاب هیأت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در نشست امروز کمیته با حضور اعضا خبر داد.
هیأت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از سرخآبی‌ها مشخص شد/ طباطبایی‌نژاد رئیس، جعفرپور و مسعودی نواب رئیس عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از انتخاب هیأت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در نشست امروز کمیته با حضور اعضا خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807101777885031.jpg هیأت,رئیسه,کمیته,تحقیق,و,تفحص,از,سرخآبی‌ها,مشخص,شد/,طباطبایی‌نژاد,رئیس،,جعفرپور,و,مسعودی,نواب,رئیس Icana

سیدصادق طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در تشریح نشست امروز(یکشنبه 7 مردادماه) کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان، گفت: پس از رأی مثبت مجلس به این طرح تحقیق و تفحص، 15 نفر عضو هیأت تحقیق و تفحص به انتخاب اعضای کمیسیون و با حکم رئیس مجلس برگزیده شدند و نحستین نشست این کمیته برگزار شد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نخستین نشست کمیته اعضای هیأت رئیسه با حضور تمامی اعضا برگزیده شدند، افزود: بر این اساس سیدصادق طباطبایی‌نژاد نماینده اردستان رئیس، همچنین جمشید جعفرپور نماینده لارستان به عنوان نایب رئیس اول کمیته، اصغر مسعودی نماینده نیریز و استهبان به عنوان نایب رئیس دوم و طیبه سیاوشی شاه عنایتی نماینده مردم تهران به عنوان دبیر این کمیته انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه این تحقیق و تفحص با هدف بررسی منابع، مصارف و نحوه مدیریت باشگاه های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در ۱۰ سال اخیر به ویژه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس انجام می شود، افزود: برای نخستین گام کمیته با همراهی کارشناسان مجلس وارد تحقیق و بررسی موضوع تحقیق و تفحص می‌‎شوند.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، هیات تحقیق و تفحص ۶ ماه برای انجام تفحص و ارائه گزارش کتبی به کمیسیون فرهنگی و صحن مجلس فرصت دارند و در صورت کمبود زمان، با تصویب کمیسیون فرهنگی، مهلت این کمیته سه ماه نیز تمدید خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet