خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/08 15:32:02
سرویس سیاسی
نوروزی:

سپاه قدس پشتوانه ریاست جمهوری است/ سخنرانی سردار سلیمانی تفسیر اظهارات روحانی بود

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس معتقد است سردار سلیمانی بهتر از هر کسی می‌داند چه زمانی و با چه کسانی مذاکره کرده، اعلام جنگ یا عقب نشینی کند.
سپاه قدس پشتوانه ریاست جمهوری است/ سخنرانی سردار سلیمانی تفسیر اظهارات روحانی بود سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس معتقد است سردار سلیمانی بهتر از هر کسی می‌داند چه زمانی و با چه کسانی مذاکره کرده، اعلام جنگ یا عقب نشینی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201805106474503720.jpg سپاه,قدس,پشتوانه,ریاست,جمهوری,است/,سخنرانی,سردار,سلیمانی,تفسیر,اظهارات,روحانی,بود Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، سخنان اخیر سردار سلیمانی را در راستای سخنرانی روحانی دانست و گفت: آقای روحانی در سخنرانی خود اعلام کرد اگر نگذارند ما نفت خود را صادر کنیم، صادرات نفت بایدبرای همه کشورها قطع شود که این اظهارات باعث سوالاتی در برخی اذهان شد که این امر به چه شکل امکان پذیر است.

اظهارات روحانی درباره صادرات نفت از ایران و از سایر کشورهای عربی ژست سیاسی نبود

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه بعد از سخنرانی روحانی، ترامپ رئیس جمهور کشورمان را تهدید کرد، یادآور شد: بعد از آن نیز سردار سلیمانی طی سخنرانی خود جواب ترامپ را داد و اعلام کرد که نیروی نظامی جمهوری اسلامی ایران ویژه بوده و به نوعی سخنان روحانی را مورد تفسیر روشن قرار داد.

وی در ادامه با بیان اینکه سخنان سردار سلیمانی نشان داد که اظهارات روحانی با پشتوانه است، عنوان کرد: سخنان سردار سلیمانی نشان داد که اظهارات رئیس جمهور نباید صرفا یک ژست سیاسی و ژورنالیستی تلقی شود بلکه پشت آن سیاستی است که سپاه قدس آن را عملی خواهد کرد.

نوروزی در ادامه با انتقاد از برخی اظهارات که معتقدند سخنرانی سردار سلیمانی باعث بروز جنگ در منطقه می شود، اذعان داشت: مسئولان نظامی کشورمان بهتر از هر کارشناس و سیاستمداری می دانند که چه زمانی و با چه کسانی مذاکره کنند و چه زمانی اعلان جنگ کرده و یا عقب نشینی کنند.

سردار سلیمانی بهتر از هر کس دیگر زمان حمله، عقب نشینی و یا مذاکره را می‌داند

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: آمریکایی ها پیمان واحد قرن را ایجاد کرده و سفارت خود را به قدس منتقل کردند و از سوی دیگر باعث طرح دولت یهود شدند و در پاریس نیز سران منافقین را گرد هم می آورند تا علیه ایران دسیسه کنند و تمام این ها به این معنا است که آنها در نهایت به دنبال تغییر حکومت در ایران هستند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه جمهوری اسلامی با همه کشورها به جز آمریکا و رژیم صهیونیستی مذاکره می کند، خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی بهتر از هر کسی می داند چه زمانی گفت و گو، حمله یا عقب نشینی کند لذا اظهارات وی هرگز باعث جنگ نمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet