خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/08 15:54:24
سرویس سیاسی
رضایی با اشاره اظهارات مایک پمپئو؛

جنگ روانی و اقتصادی دو راهبرد آمریکا برای تشدید ایران هراسی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ایالات متحده جنگ روانی و تبلیغاتی جدیدی را علیه کشورمان راهبری می کند تا از این طریق بتواند موجب هراس و ترس نسبت به علیه ایران اسلامی را تشدید کند.
جنگ روانی و اقتصادی دو راهبرد آمریکا برای تشدید ایران هراسی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ایالات متحده جنگ روانی و تبلیغاتی جدیدی را علیه کشورمان راهبری می کند تا از این طریق بتواند موجب هراس و ترس نسبت به علیه ایران اسلامی را تشدید کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607102758757007.jpg جنگ,روانی,و,اقتصادی,دو,راهبرد,آمریکا,برای,تشدید,ایران,هراسی,است Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ، در خصوص اظهارات مایک پمپئو، وزیر خارجه امور آمریکا در جمعی از ایرانیان مقیم کالیفرنیا، گفت: آمریکایی ها هم اکنون وارد جنگ تمام عیار اقتصادی علیه کشورمان شده اند و از طرق مختلف در صدد ضربه زدن به منافع ایران هستند.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نشست مذکور جنبه فرمایشی داشت و اکثر حاضران ایرانی نبودند، تصریح کرد: در واقع آمریکا با این اقدام در راستای طرح هرج و مرج هوشمندانه حرکت کرده است تا بتواند علیه ایران اسلامی موجب هراس و ترس را تشدید کند.

وی با بیان اینکه پمپئو جنگ روانی و تبلیغاتی ایالات متحده علیه کشورمان را راهبری می کند، ادامه داد: این مهم در حالیست که آمریکایی ها ستاد جنگ علیه ایران را در وزارت خزانه داری خود ایجاد کرده اند تا از طریق تشدید تحریم ها منافع مردم را به خظر بیاندازند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن اشاره به اینکه بیان سرفصل هایی مانند اینکه ایران چهل سال از تروریسم حمایت می‌کند یا ایران میلیاردها دلار به حوثی ها و حزب الله لبنان می دهد صرفا فرافکنی است، تصریح کرد: مایک پمپئو به عنوان رییس سابق سازمان سیای آمریکا به خوبی می داند که گروه تکفیری – تروریستی داعش را ایالات متحده ایجاد و حمایت کرده است از این رو اظهارات وی مانند ضرب المثل "دروغ شاخ و دم ندارد" است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر خارجه آمریکا در این نشست عنوان کرده که ایدئولوژی نخست ایران از میان برداشتن اسرائیل است، خاطرنشان کرد: بر این اساس می توان به وضوح درک کرد که رژیم صهیونیستی پشت پرده برگزاری چنین نشست های نمایشی است تا از این طریق بتواند منافع خودش را تامین کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet