هدر موبایل
1397/05/09 12:42:33
سرویس سیاسی
آزادیخواه:

تذکرات سردار سلیمانی آینه نظرات رئیس‌جمهور است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی معتقد است علیرغم اینکه جمهوری اسلامی به‌دنبال جنگ با هیچ کشوری حتی آمریکا نیست، در برابر تهدیدها و توهین‌ها می‌ایستد.
تذکرات سردار سلیمانی آینه نظرات رئیس‌جمهور است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی معتقد است علیرغم اینکه جمهوری اسلامی به‌دنبال جنگ با هیچ کشوری حتی آمریکا نیست، در برابر تهدیدها و توهین‌ها می‌ایستد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807102848174472.jpg تذکرات,سردار,سلیمانی,آینه,نظرات,رئیس‌جمهور,است Icana

احد آزادیخواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به جایگاه سخنرانی سردار سلیمانی در عرصه بین الملل و ارتباط آن با اظهارات رئیس جمهور پرداخت و گفت: سردار سلیمانی محور دفاع کشور است و مواضع ایشان در سخنرانی اخیر در همدان در قبال آمریکا باعث معرفی این کشور با عیار ویژه خود شد و نه به گونه ای که ترامپ آن را معرفی می کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اگر در برابر تهدید دشمن کرنش نشان ندهیم همواره در ضعف هستیم از این رو باید از قدرت دفاعی و موشکی خود مایه بگذاریم تا دنیا ما را بشناسد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی در مقام جنگ با هیچ کشوری حتی آمریکا نیست، عنوان کرد: زمانی که کشوری ما را تهدید کرده و به زیرساخت های ما توهین کند ما جلوی او می ایستیم؛ ما از تهدیدات آمریکا هراس نداریم و تعیین کننده اتفاقات منطقه هستیم.

آزادیخواه در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی تضمین کننده ثبات و امنیت در منطقه است، اظهار داشت: آمریکا باید قدرت نظامی و دفاعی ما را متوجه می شد از این رو تذکرات سردار سلیمانی در سخنرانی خود تاریخی بود و امیدواریم باعث شود آمریکا مراقب آینده خود باشد چرا که تهدید ایران به جز به هم ریختن هیمنه آمریکا چیزی به بار نمی آورد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با یادآوری این مطلب که حرکت های سپاه قدس مبتنی بر اصول رهبری و آرمان های نظام و شورای عالی امنیت ملی است، خاطرنشان کرد: آنچه سردار می گوید راهبرد نظام و مورد نظر روحانی است و دوگانگی میان نظر فرمانده سپاه قدس و رئیس جمهور وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet