هدر موبایل
1397/05/10 09:26:54
سرویس صحن
تجری در صحن علنی قرائت کرد:

گزارش کمیسیون اصل 90 از عملکرد دستگاه‌های خدمت رسان به مردم زلزله‌زده کرمانشاه+ متن کامل گزارش

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گزارش عملکرد دستگاه های خدمت رسان و ستاد بازسازی به مردم زلزله زده استان کرمانشاه را در صحن علنی قرائت کرد.
گزارش کمیسیون اصل 90 از عملکرد دستگاه‌های خدمت رسان به مردم زلزله‌زده کرمانشاه+ متن کامل گزارش نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گزارش عملکرد دستگاه های خدمت رسان و ستاد بازسازی به مردم زلزله زده استان کرمانشاه را در صحن علنی قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201711108988681070.jpg گزارش,کمیسیون,اصل,90,از,عملکرد,دستگاه‌های,خدمت,رسان,به,مردم,زلزله‌زده,کرمانشاه+,متن,کامل,گزارش Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فرهاد تجری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 10 مردادماه) مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون اصل 90 درخصوص بررسی و ارزیابی عملکرد دستگاه های خدمات رسان و ستاد بازسازی به مردم زلزله زده استان کرمانشاه پس از وقوع زلزله 21 آبان 96 غرب استان را قرائت کرد و گفت: گزارش مذکور به بررسی و ارزیابی عملکرد دستگاه های خدمت رسان و خسارات وارده بر اثر وقوع زلزله 7.3 ریشتری غرب استان کرمانشاه می پردازد و براساس بازدید میدانی و دیدارها به فرآیند اقدامات انجام گرفته از جلسات شورای هماهنگی مدیریت بحران استان تا روند آماربرداری و اسکان اضطراری اشاره شد.

نماینده مردم قصر شیرین و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هیات کارشناسی کمیسیون اصل 90 نیز در تاریخ 20 فروردین تا 22 فروردین ماه به بازدید میدانی از منطقه پرداخت و در این گزارش به طور مفصل به این بازدید و مصوبات هیات وزیران و صندوق توسعه ملی پیرامون تخصیص اعتبار به خسارت دیدگان ناشی از زلزله پرداخته شده است.

وی با اشاره به کمک های مردمی صورت گرفته به تصمیمات اتخاذ شده و اقدامات صورت گرفته از زمان وقوع زلزله اشاره کرد و گفت: در بخش دیگری از گزارش به نقاط قوت و ضعف اقدامات انجام گرفته و مدیریت بحران اشاره شده است، همچنین مشکلات و معضلاتی که موجب رنجش زلزله زدگان شده و در اکثر دیدارها و بازدید به طور مشترک توسط مردم و مسئولان با تیم اعزامی در میان گذاشته شده در این گزارش تشریح شده است.

تجری یادآور شد: پیشنهاداتی درباره مدیریت بحران و همچنین درخصوص استان کرمانشاه دراین گزارش آمده است، همچنین به روند امدادرسانی و مسائل امنیتی و کاستی ها و اتفاقات رخ داده در این گزارش اشاره شده است.

متن کامل گزارش کمیسیون اصل نودم(90) قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در مورد بررسی و ارزیابی عملکرد دستگاههای خدمات رسان و ستاد بازسازی به مردم زلزله زده‌ی استان کرمانشاه پس از وقوع زلزله مورخ 21 آبان 96 را با کلیک روی دریافت فایل مشاهده کنید.

دریافت فایل

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet