هدر موبایل
1397/05/10 10:17:56
سرویس صحن
چنارانی در تذکر شفاهی:

هیچ زلزله ای با صحبت مدیریت نمی شود/بحران اصلی کشور سفره های خالی مردم است

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ زلزله ای با صحبت مدیریت نمی شود و مشکل اساسی عدم وحدت فرماندهی در مواجهه با حوادث غیرمترقبه است.
هیچ زلزله ای با صحبت مدیریت نمی شود/بحران اصلی کشور سفره های خالی مردم است نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ زلزله ای با صحبت مدیریت نمی شود و مشکل اساسی عدم وحدت فرماندهی در مواجهه با حوادث غیرمترقبه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201807100251612185.jpg هیچ,زلزله,ای,با,صحبت,مدیریت,نمی,شود/بحران,اصلی,کشور,سفره,های,خالی,مردم,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هاجر چنارانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: براساس ماده 167 تبصره یک هیات رئیسه موظف است از طریق لایحه یا طرح ترتیبی اتخاذ نمایند تا پایان زمان آزمایشی، لایحه تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی افزود: در گزارش ارائه شده توسط کمیسیون اصل نود بلاتکلیفی لایحه قانونی تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور در مجلس شورای اسلامی و تصویب آن علیرغم سپری شدن بیش از 5 سال از مرحله آزمایشی یکی از نقاط ضعف است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بررسی زلزله کرمانشاه نوش دارو پس از مرگ سهراب است، خاطرنشان کرد: زلزله اصلی کشور مسائل اقتصادی است، بحران اصلی سفره های خالی مردم است.

چنارانی عنوان کرد: در راستای لایحه ای که دولت 5 سال پیش به مجلس تحویل داد امروز ما چه اقداماتی انجام داده ایم؛ اعتمادسازی در بین مردم از بین رفته، مردم کمک های خود را به جای نهادها به افراد دادند این در حالی است که پول ها هنوز در دست این افراد است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم تصریح کرد: مردم چقدر به نهادهای حمایتی اعتماد دارند، دغدغه اصلی کشور عدم وحدت فرماندهی در مواجهه با حوادث غیرمترقبه است.

این نماینده مردم ضمن تشکر از 80 نماینده ای که قسم خورده ایستادند تا رئیس جمهور برای نخستین بار در مجلس دهم حاضر شود تا به مردم توضیح دهد، ادامه داد: امروز قرار است زلزله اقتصادی را چه کنیم؟ به دلیل عدم هماهنگی که در تهیه و توزیع کانکس ها در کرمانشاه وجود داشت پس از گذشت یکسال مردم در این منطقه با مشکلات بسیاری رو به رو هستند، هیچ زلزله ای با صحبت مدیریت نمی شود مگر در قالب طرح های مدیریت کلی.

دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: کار لایحه در کمیسیون هنوز به اتمام نرسیده دولت نظرات مختلفی دارد و لایحه در حال بررسی است، از کمیسیون و آقای قاضی زاده پیگیری می کنیم تا سریع تر در دستور قرار گیرد زیرا جزء لوایحی است که باید به آن اولویت داد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet