هدر موبایل
1397/05/10 11:36:42
سرویس اقتصادی
تربتی‌نژاد:

قیمت مرغ دور از واقعیت نیست/تنها راه کاهش قیمت پرداخت یارانه به مرغداران است

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: تنها راه دولت برای کاهش قیمت گوشت مرغ و رفاه حال مصرف کنندگان پرداخت یارانه به تولیدکنندگان است.
قیمت مرغ دور از واقعیت نیست/تنها راه کاهش قیمت پرداخت یارانه به مرغداران است سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: تنها راه دولت برای کاهش قیمت گوشت مرغ و رفاه حال مصرف کنندگان پرداخت یارانه به تولیدکنندگان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605102143674695.jpg قیمت,مرغ,دور,از,واقعیت,نیست/تنها,راه,کاهش,قیمت,پرداخت,یارانه,به,مرغداران,است Icana

نورمحمد تربتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش قیمت مرغ  طی روزهای اخیر، اظهار داشت: بر اساس بررسی‌های انجام شده و نظرات کارشناسان با توجه به افزایش هزینه تولید گوشت در مرغداری‌ها به واسطه بالارفتن نرخ نهاده‌های وارداتی و سود متعارفی که باید تولیدکننده داشته باشد، قیمت اعلام شده منطقی و قابل قبول است.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایطی که قیمت گوشت مرغ برای مصرف کنندگان زیاد است می‌توان مکانیزم حمایتی داشته باشیم، گفت: برای کاهش قیمت مرغ و رفاه حال مصرف کنندگان می‌توان به تولیدکنندگان  برای کاهش هزینه تولید و قیمت تمام شده، یارانه پرداخت کنیم.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قیمت اعلام شده برای فروش مرغ در بازار بر اساس هزینه‌ها است، ادامه داد: با توجه به افزایش نهاده‌های مورد مصرف طیور قیمت اعلام شده به دور از واقعیت نیست.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه افزایش قیمت مرغ در بازار به دلیل کاهش عرضه است یا خیر، اظهار داشت: در صورتی که کاهش عرضه گوشت مرغ در بازار وجود داشته باشد ستاد تنظیم بازار با عرضه محصولات ذخیره شده توسط شرکت پشتیبانی دام عرضه و تقاضا را متعادل می‌کند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تنها راه دولت برای کاهش قیمت گوشت مرغ و رفاه حال مصرف کننده پرداخت یارانه به تولیدکنندگان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet