هدر موبایل
1397/05/10 11:09:51
سرویس صحن
نادری:

بانک ها باعث زلزله روحی و روانی مردم زلزله زده شده اند

نماینده مردم پاوه در مجلس با بیان اینکه براساس تصویب هیات دولت باید بازپرداخت تسهیلات امهال می‌شد، گفت: بانک ها باعث زلزله روحی و روانی مردم زلزله زده شده اند.
بانک ها باعث زلزله روحی و روانی مردم زلزله زده شده اند نماینده مردم پاوه در مجلس با بیان اینکه براساس تصویب هیات دولت باید بازپرداخت تسهیلات امهال می‌شد، گفت: بانک ها باعث زلزله روحی و روانی مردم زلزله زده شده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102764877654.jpg بانک,ها,باعث,زلزله,روحی,و,روانی,مردم,زلزله,زده,شده,اند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهاب نادری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 10 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در توضیح گزارش کمیسیون های اصل 90 و عمران مجلس درخصوص زلزله اخیر کرمانشاه گفت:  براساس تبصره 3 ماده 104 و ماده 105، کمیسیون اصل 90 باید بدون رعایت نوبت این گزارش را به اطلاع مردم می رساند که متاسفانه هیات رئیسه اجازه تحقق این امر را نداد و این موضوع ظلم به مردم کرمانشاه است.

نماینده مردم پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس گزارش کمیسیون اصل 90، کاستی ها و بی توجهی های مسئولان، مشکلات و کمبودهای زیادی در کرمانشاه ایجاد کرده است، کدام وزیر باید پاسخگو باشد؟ چرا استان کرمانشاه رها شده است؟

وی ادامه داد: با توجه به اذن مقام معظم رهبری می بایست 200 میلیون دلار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی برای جبران خسارات وارده به زلزله زدگان هزینه می شد، سازمان برنامه و بودجه در اسفندماه سال گذشته نسبت به جابجایی این مبلغ اقدام کرد، اما آن را در محل دیگری هزینه کرده است. از دیوان محاسبات می خواهم در این زمینه ورود کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه براساس تصویب هیات دولت، باید تسهیلات امهال می شد، اما متاسفانه بانک ها و موسسات مالی مدام به مردم کرمانشاه در رابطه با این تسهیلات پیامک می فرستند، خاطرنشان کرد: امروزه از مردمی که جا و مکان ندارند، ضمانت می خواهند، خود بانک ها عامل زلزله روحی و روانی مردم زلزله زده هستند.

نادری با بیان اینکه چه خدماتی در حوزه ساخت مسکن به مردم ارائه شده است، عنوان کرد: حتی برای ساخت اماکن مذهبی آجری نیز جابجا نشده است، معیشت و اشتغال مردم مشکلات بسیاری دارد. ما حداقل 2 هزار پس لرزه 4 و 5 ریشتری تجربه کرده ایم، اما دولت هیچ اقدامی انجام نداده و مسئولان فقط در این منطقه عکس سلفی گرفته اند!/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet