هدر موبایل
1397/05/10 12:10:27
سرویس صحن
کریمی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتقاد از کمبود داروهای بیماران خاص و خارج شدن این داروها از فهرست بیمه

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از کمبود داروهای بیماران خاص و خارج شدن این داروها از فهرست بیمه انتقاد کرد.
انتقاد از کمبود داروهای بیماران خاص و خارج شدن این داروها از فهرست بیمه عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از کمبود داروهای بیماران خاص و خارج شدن این داروها از فهرست بیمه انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201706102214220324.jpg انتقاد,از,کمبود,داروهای,بیماران,خاص,و,خارج,شدن,این,داروها,از,فهرست,بیمه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اکبر کریمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به حل مشکل موسسات مالی اشاره کرد و گفت: علی رغم اینکه گفته شده 98 درصد مشکلات حل شده، هنوز گلایه های جدی وجود دارد و مبالغی از اصل سپرده برخی افراد کم شده است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزرای اقتصاد و دادگستری افزود: ساماندهی بازار آلومینیوم کشور و انتقال شرکت آلومینیوم المهدی به بورس سبب تعطیلی بخش هایی از این مجموعه شده، لذا ورود به مقابله با رانت گسترده در بازار آلومینیوم ضروری است.

وی در ادامه به کمبود داروهای بیماران خاص و خارج شدن برخی از اقلام دارویی از فهرست بیمه ادامه داد: وزارت بهداشت باید پیگیر تحت پوشش بیمه قرار گرفتن داروهای بیماران خاص باشد.

کریمی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: پرداخت مطالبات بازنشستگان فرهنگی باید تسهیل شود، زیرا تورم ایجاد شده از ارزش آن کم می کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس دهم خطاب به وزیر نیرو گفت: آبرسانی به روستاهای شمال اراک و محور فراهان ضروری است، همچنین رئیس جمهور باید نسبت به عدم رعایت مصوبه قانونی مربوط به پرداخت افزایش حقوق پاسخگو باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet