هدر موبایل
1397/05/10 12:15:27
سرویس صحن
نوری در تذکر شفاهی خواستار شد:

لزوم برخورد جدی با اخلالگران اقتصادی همانند مفسدان فی الارض

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس خواهان برخورد دولت با اخلال گران بازار شد و گفت: باید با اخلالگران اقتصادی همانند مفسدان فی الارض برخورد شود.
لزوم برخورد جدی با اخلالگران اقتصادی همانند مفسدان فی الارض عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس خواهان برخورد دولت با اخلال گران بازار شد و گفت: باید با اخلالگران اقتصادی همانند مفسدان فی الارض برخورد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106760207924.jpg لزوم,برخورد,جدی,با,اخلالگران,اقتصادی,همانند,مفسدان,فی,الارض Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید راضی نوری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با انتقاد از وضعیت فعلی کشور گفت: روسای سه قوه باید به موضوع آشفتگی های اخیر بازار و نوسان قیمت سکه و ارز ورود داشته و بهبود اوضاع را پیگیری کنند.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فشار زیادی به مردم به ویژه قشر متوسط و ضعیف جامعه وارد می‌شود، گفت: نارضایتی‌هایی به لحاظ وضعیت فعلی بازار صورت گرفته، از این رو برخورد با اخلالگران اقتصادی ضروری است.

وی با تاکید بر اینکه تروریست های اقتصادی به حیثیت نظام ضربه می زنند، تصریح کرد: باید با این افراد همانند مفسد فی‌الارض برخورد شده و اشد مجازات برای آنها در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورد با اخلالگران اقتصادی باید برخورد آیت الله خلخالی گونه باشد، تصریح کرد: باید روح دوباره ای به جامعه بدهیم تا آرامش روانی مردم حفظ شود و در این راستا مدیرانی که به جنگ اقتصادی قائل هستند را تشویق کنیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet