خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/05/10 12:31:19
سرویس صحن
پوربافرانی در تذکر شفاهی؛

سکوت مشکلات معیشتی و اقتصادی موجود را حل نمی‌کند/ لزوم رفع رانت ناشی از تصمیمات غلط در حوزه اقتصادی

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از عملکرد دولت گفت: دولت باید تصمیمات غلط در حوزه اقتصادی را رفع و تدبیر اساسی در این زمینه بیندیشد.
سکوت مشکلات معیشتی و اقتصادی موجود را حل نمی‌کند/ لزوم رفع رانت ناشی از تصمیمات غلط در حوزه اقتصادی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از عملکرد دولت گفت: دولت باید تصمیمات غلط در حوزه اقتصادی را رفع و تدبیر اساسی در این زمینه بیندیشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708108730001175.jpg سکوت,مشکلات,معیشتی,و,اقتصادی,موجود,را,حل,نمی‌کند/,لزوم,رفع,رانت,ناشی,از,تصمیمات,غلط,در,حوزه,اقتصادی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباسعلی پوربافرانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به برهم ریختگی بازار داخلی و وضعیت اقتصادی کشور گفت: نبود تدبیر منطقی برای حل معضلات اقتصادی سبب شده تا دود آن به چشم مردم برود.

نماینده مردم نائین، خور و بیابانک درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سکوت مشکلی را حل نخواهد کرد، گفت: تصمیمات عجولانه معضلات را دوچندان می کند، چرا به جای تدبیر مسائل را به سکوت پیونده زده اید؟

وی افزود: در سایه وضعیت پیش آمده، سفره های فقیر مردم خالی تر شده است، مگر قرار نبود تبعیض رفع شود؟ لذا بازار تولید داخل باید کنترل شود.

پوربافرانی یادآور شد: کالاهای داخلی در 2 ماه اخیر دو مرتبه افزایش قیمت داشته است، میوه و تره بار نیز با افزایش قیمت چشمگیری روبرو بوده است. آیا وقت آن نرسیده که رانت ناشی از تصمیمات غلط در حوزه اقتصادی را رفع و پاسخ قانع کننده به مردم داده شود؟

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم افزود: تولیدکننده‌ها را باید دریابید و به سفره مردم پایین دست جامعه بیندیشید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet