هدر موبایل
1397/05/10 12:33:13
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی:

اجرای اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش وضعیت فعلی است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بی توجهی دولت به اقتصاد مقاومتی انتقاد کرد و گفت: دولت نسخه اقتصاد لیبرالی را برای مردم مسلمان ما پیچیده است.
اجرای اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش وضعیت فعلی است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بی توجهی دولت به اقتصاد مقاومتی انتقاد کرد و گفت: دولت نسخه اقتصاد لیبرالی را برای مردم مسلمان ما پیچیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805102866794568.jpg اجرای,اقتصاد,مقاومتی,نسخه,شفابخش,وضعیت,فعلی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با بیان اینکه اگر مشکلات اقتصادی امروز برای مردم ما به وجود آمده نتیجه نگاه دولت به مسائل است، گفت: در بررسی اجمالی زیر بنای اقتصادی دولت به کتابی برخوردیم که برخی از نزدیکان دولت نیز به رئیس جمهور در نگارش آن کمک کرده اند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در صفحه 782 کتاب مذکور زیربنای اقتصاد کشور را لیبرالی می دانند، افزود: اگر اکنون فشار به مردم وارد شده و فقرا فقیرتر شده اند و همچنین اقتصاد کشور تعطیل شده و تورم وجود دارد به دلیل این نوع نگاه است.

وی با تاکید بر اینکه کسی در دولت به اقتصاد مقاومتی توجه نکرده است، تصریح کرد: متاسفانه نسخه لیبرالی برای مردم مسلمان پیچیده اند.

حاجی دلیگانی گفت: به آقای روحانی تذکر می دهم که اقتصاد مقاومتی را که نسخه شفابخش اقتصاد کشور است را اجرایی کرده تا رفاه مردم تامین شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet