هدر موبایل
1397/05/10 12:39:49
سرویس صحن
طاهرخانی در تذکر شفاهی:

شناسایی اخلالگران اقتصادی وظیفه دستگاه های نظارتی است

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بر ضرورت برخورد با اخلالگران بازار تاکید کرد و گفت: باید با اخلالگران بدون توجه به وابستگی های سیاسی و جناحی آنها برخورد شود.
شناسایی اخلالگران اقتصادی وظیفه دستگاه های نظارتی است عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بر ضرورت برخورد با اخلالگران بازار تاکید کرد و گفت: باید با اخلالگران بدون توجه به وابستگی های سیاسی و جناحی آنها برخورد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105993968667.jpg شناسایی,اخلالگران,اقتصادی,وظیفه,دستگاه,های,نظارتی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بهمن طاهرخانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با بیان اینکه اعتراضات به حق مردم درخصوص مشکلات معیشتی آنها را نباید به بیرون مرتبط کنیم، گفت: دولت نباید صورت مسئله را در مباحث اقتصادی پاک کند، زیرا مردم به این وضعیت معترض هستند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید واقع بین باشیم، تصریح کرد: با رویه فعلی مشکلات کشور مرتفع نخواهد شد و دردها نیز درمان نخواهد شد.

وی با بیان اینکه داستان ما همانند چوپان دروغگو شده است، افزود: اینکه بگوییم گرانی نیست، دروغ است، زیرا حقایق را نمی بینیم.

طاهرخانی با تاکید بر اینکه مجلس باید به وظیفه خود درخصوص شفاف سازی ها و نظارت به درستی عمل کند، بیان کرد: مجلس و دستگاه های نظارتی باید تعارف را کنار گذاشته و نسبت به برخورد با اخلالگران اقتصادی پیشقدم شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر شناسایی اخلالگران اقتصادی گفت: در شناسایی این افراد بدون توجه به اینکه به کدام جناح یا طیف سیاسی وابسته هستند، باید برخوردهای لازم صورت بگیرد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در پایان خواهان برخورد با مدیران سرخود، استمهال وام کشاورزان و همچنین تعیین تکلیف وضعیت معلمان شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet