هدر موبایل
1397/05/10 12:45:38
سرویس صحن
ادیانی در تذکر شفاهی:

لزوم تعیین مولفه های اقتصادی برای مقابله با التهاب بازار/ مشکلات ریشه در جنگ روانی دشمن دارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس بر تعیین مولفه های اقتصادی برای مقابله با التهاب بازار توسط دولت تاکید کرد و گفت: مشکلات ریشه در جنگ روانی دشمن دارد.
لزوم تعیین مولفه های اقتصادی برای مقابله با التهاب بازار/ مشکلات ریشه در جنگ روانی دشمن دارد عضو کمیسیون انرژی مجلس بر تعیین مولفه های اقتصادی برای مقابله با التهاب بازار توسط دولت تاکید کرد و گفت: مشکلات ریشه در جنگ روانی دشمن دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/49215.jpg لزوم,تعیین,مولفه,های,اقتصادی,برای,مقابله,با,التهاب,بازار/,مشکلات,ریشه,در,جنگ,روانی,دشمن,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدعلی ادیانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به دولت گفت: مجلس نسبت به وضعیت کنونی و التهابات اخیر نباید نظاره گر باشد، مجلس موظف به نظارت بر امور است و نظاره گر نیست.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اعمال نظارت برای مهار التهاب بازار را باید جدی گرفت و دولت هم باید مولفه های اقتصادی خود را برای برخورد با این وضعیت مشخص کند، مجلس هم به دولت و سایر دستگاه ها کمک لازم را خواهد کرد.

وی با بیان اینکه انگیزه در دولت کم رنگ شده است، افزود: برخی مشکلات موجود ریشه در جنگ روانی داشته و بازی کسانی است که سر در آخور امپراطوری دشمن دارند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اخیرا دشمن به دنبال تنش در افکار عمومی است لذا از دامن زدن به مشکلات باید جلوگیری کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet