هدر موبایل
1397/05/10 13:12:06
سرویس صحن
جمالی در تذکر شفاهی:

تدابیر ویژه ای برای ایجاد اشتغال جوانان و فارغ التحصیلان اندیشیده شود

نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: در حال حاضر اشتغال جوانان و فارغ‌التصحیلان با مشکلات شدید روبرو است و حل آن به تدبیر ویژه ای نیاز دارد.
تدابیر ویژه ای برای ایجاد اشتغال جوانان و فارغ التحصیلان اندیشیده شود نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: در حال حاضر اشتغال جوانان و فارغ‌التصحیلان با مشکلات شدید روبرو است و حل آن به تدبیر ویژه ای نیاز دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710109551717266.jpg تدابیر,ویژه,ای,برای,ایجاد,اشتغال,جوانان,و,فارغ,التحصیلان,اندیشیده,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، منوچهر جمالی سوسفی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: در حال حاضر اشتغال جوانان و فارغ التحصیلان با مشکلات شدیدی روبرو است. برای حل این مشکلات در این شرایط سخت باید تدابیر ویژه ای اندیشیده شود.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر اقتصاد و مدیر بانک ملی عنوان کرد: واحدهای صنعتی و تولیدی بانک ملی در شهرستان رودبار به دلیل مشکلات طبق قانون به بخش خصوصی واگذار شود زیرا ادامه وضع موجود به ضرر مردم و دولت است.

وی در تذکر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: وضعیت نامناسب آنتن دهی و اینترنت در بسیاری از نقاط رودبار نیاز به رسیدگی با فوریت دارد.

جمالی همچنین در تذکر به وزیر نیرو عنوان کرد: احداث سد، خط انتقال شبکه آبرسانی در حوزه انتخابیه اینجانب نیاز به پیگیری جدی تری دارد. آبرسانی روستایی باید با دستورات جدی تری پیگیری شود و اعتبارات مورد نیاز آن تامین گردد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: واحدهای تولیدی، صنعتی و تجاری شهرستان رودبار به ساماندهی نیاز دارند. ایجاد اشتغال و کنترل گرانی در دستور کار قرار گیرد.

همچنین این نماینده مردم در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: مشکل آبرسانی به زیتون شهرستان رودبار با توجه به اینکه درآمد بسیاری از مردم این شهرستان فقط از محصول زیتون به دست می آید با فوریت حل شود.

نماینده مردم رودبار در تذکر به وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: در مسیر اجرای آزادراه تهران- رشت، تکلیف راه های محلی قطع شده مشخص شود. مردم مشکلات بسیاری دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet