هدر موبایل
1397/05/10 13:06:31
سرویس صحن
محجوب در تذکر شفاهی:

هیات رئیسه در اعلام وصول طرح استیضاح وزیر کار تجدیدنظر کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نسبت به اعلام وصول طرح استیضاح وزیر کار در مجلس بدون توجه به آن در کمیسیون متبوع خود انتقاد کرد.
هیات رئیسه در اعلام وصول طرح استیضاح وزیر کار تجدیدنظر کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس نسبت به اعلام وصول طرح استیضاح وزیر کار در مجلس بدون توجه به آن در کمیسیون متبوع خود انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807104399020847.jpg هیات,رئیسه,در,اعلام,وصول,طرح,استیضاح,وزیر,کار,تجدیدنظر,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا محجوب در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با استناد به مواد 223 و 18 آیین نامه داخلی مجلس در خصوص سوگند هیات رئیسه مجلس نسبت به بررسی موضوعات در صحن علنی مجلس گفت: آنچه که امروز به عنوان استیضاح وزیر کار اعلام وصول شد مایه تعجب است، روز گذشته ریاست مجلس به رئیس کمیسیون اجتماعی تاکید کردند که این مسئله را چرا در دستورکار قرار ندادید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: فرض کنید هیات رئیسه موضوعی را در دستورکار قرار نداده است آیا می توان بدون چاپ آن مسئله به موضوعات مورد توجه در ماده 223 آیین نامه داخلی مجلس بی اعتنا بود، آیین نامه چنین مجوزی را مطرح نکرده است هرچند که هیات رئیسه می تواند برداشت های دیگری از این ماده داشته باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اعلام اقدام بی طرفانه هیات رئیسه در اعلام وصول طرح استیضاح وزیر کار گفت: هیات رئیسه در این مسئله تجدیدنظر کند اگر این رویه است چرا استیضاح هایی با تاریخ بسیار دورتر اعلام وصول نمی‌شود این رویه نوعی بی عدالتی به کمیسیون اجتماعی و بی احترامی به رئیس کمیسیون است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet