هدر موبایل
1397/05/10 13:08:57
سرویس صحن
احمدی لاشکی در تذکر شفاهی:

تغییر در دستور کار مجلس با جمع آوری امضا مرسوم شده است/ وضعیت معلمان حق التدریس تعیین تکلیف شود

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به لزوم تعیین تکلیف وضعیت معلمان حق التدریس در مجلس گفت: تغییر در دستور کار با جمع آوری امضا به رسم تبدیل شده است.
تغییر در دستور کار مجلس با جمع آوری امضا مرسوم شده است/ وضعیت معلمان حق التدریس تعیین تکلیف شود نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به لزوم تعیین تکلیف وضعیت معلمان حق التدریس در مجلس گفت: تغییر در دستور کار با جمع آوری امضا به رسم تبدیل شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201807109024044851.jpg تغییر,در,دستور,کار,مجلس,با,جمع,آوری,امضا,مرسوم,شده,است/,وضعیت,معلمان,حق,التدریس,تعیین,تکلیف,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی لاشکی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 10 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: اگرچه براساس آیین نامه می توان با جمع آوری امضا دستور کار را تغییر داد اما تغییر در دستور کار با این روش به رسم تبدیل شده، ممکن است مسئله ای که از نظر برخی از نمایندگان از اهمیت برخورداراست، برای کل کشور مهم نباشد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی افزود:حدود 2 سال است طرح تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش در حال بررسی است. دو هفته پیش لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان با 51 بند در دستور کار قرار گرفت که بررسی آن یک هفته زمان برد. امروز نیز همکاران طرحی مربوط به قانون چک را در دستور کار قرار دادند. اگرچه بررسی این طرح مهم است اما غالب افرادی که هدف این طرح هستند، مجرم هستند، یعنی مجرم بر معلم در مجلس ترجیح داده می شود که قانون آن 2 سال در مجلس مانده است.

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس ادامه داد: از آقای پزشکیان و هیات رئیسه مجلس می خواهم به هر طریق ممکن در هفته آتی به دو موضوع تاثیر مثبت یا منفی سوابق تحصیلی در کنکور و تعیین تکلیف معلمان حق التدریس رسیدگی کنند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet