هدر موبایل
1397/05/12 16:59:00
سرویس اجتماعی
رحیمی جهان آبادی:

مجلس برای منع بکارگیری بازنشستگان جرم انگاری کرده است/عده ای در وزارتخانه ها به دنبال دور زدن قانون نباشند

عضو هیئت رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بر اجرای کامل قانون منع بکارگیری بازنشستگان تاکید کرد.
مجلس برای منع بکارگیری بازنشستگان جرم انگاری کرده است/عده ای در وزارتخانه ها به دنبال دور زدن قانون نباشند عضو هیئت رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بر اجرای کامل قانون منع بکارگیری بازنشستگان تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807105775501582.jpg مجلس,برای,منع,بکارگیری,بازنشستگان,جرم,انگاری,کرده,است/عده,ای,در,وزارتخانه,ها,به,دنبال,دور,زدن,قانون,نباشند Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ارسال اصلاحیه قانون منع بکارگیری بازنشستگان به شورای نگهبان، گفت: مصوبه مجلس درباره اصلاح قانون منع بکارگیری بازنشستگان یکی از نقاط درخشان کارنامه مجلس دهم است که اجرای صحیح این قانون اگر مورد تایید شورای نگهبان قرار گیردT می تواند خون تازه ای را در رگ های مدیریتی کشور جاری کند.

عضو هیئت رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی افزود: با تایید این مصوبه بسیاری از افرادی که در وزارتخانه ها، ادارات کل، استانداری ها و یا بخش شهای مختلف زمین گیر شده بودند اما همچنان به خدمت رسانی ادامه می دادند از گردونه مدیریت خارج می شوند و نیروهای خلاق، جوان، خوش فکر و متخصص به بدنه دولت و مدیریت اجرایی کشور اضافه می شوند.

هیئت دولت نامه ای به وزارتخانه ها برای منع بکارگیری بازنشستگان ارسال کرده است

وی با بیان اینکه نمایندگان به عنوان حامی این مصوبه بر اجرای این قانون نظارت می کند تا دولت قانون را دور نزند، ادامه داد: اخیرا شنیده شده که هیئت دولت نامه ای به وزارتخانه ها ارسال کرده است تا تمام مقدمات اجرای این قانون فراهم شده و نیروهای جایگزین را شناسایی کنند که اتفاق خوبی در این بخش رخ داده است.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: درخواست و انتظار مجلس از رییس جمهور این بوده که در اجرای این قانون که به نفع کشور و مردم است و می تواند نظام مدیریتی کشور را متحول کند، مصصم باشد و پالس های مثبت که از دولت دریافت شده ادامه یابد.

مجلس به شدت بر اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان نظارت می کند

وی با تاکید بر اینکه عده ای در وزارتخانه ها و ادارات به دنبال این نباشند که این قانون را دور بزنند، افزود: مجلس به شدت براجرای این قانون نظارت می کند و همانگونه که در این قانون جرم انگاری شده کسی نمی تواند قانون را اجرا نکند.

عضو هیئت رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این قانون کاملا شفاف نبوده و عده ای به دنبال تفسیر این قانون نباشند تا این جابجایی به درستی انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet