هدر اصلی
1397/05/12 11:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی:

کسی در اعتراض‌های مردمی روز گذشته شیراز دستگیر نشد/ ناآرامی‌ها همان دیروز تمام شد/ رفتار نیروهای امنیتی جنبه کنترلی داشت

نماینده مردم شیراز مطرح کرد: تا جایی که مطلع هستم تعدادی از مردم روز گذشته در شیراز جمع شدند و شعارهایی هم دادند اما من نشنیدم کسی را دستگیر کرده باشند یا کتک زده باشند یا برخورد امنیتی صورت گرفته باشد.
کسی در اعتراض‌های مردمی روز گذشته شیراز دستگیر نشد/ ناآرامی‌ها همان دیروز تمام شد/ رفتار نیروهای امنیتی جنبه کنترلی داشت نماینده مردم شیراز مطرح کرد: تا جایی که مطلع هستم تعدادی از مردم روز گذشته در شیراز جمع شدند و شعارهایی هم دادند اما من نشنیدم کسی را دستگیر کرده باشند یا کتک زده باشند یا برخورد امنیتی صورت گرفته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106754602131.jpg کسی,در,اعتراض‌های,مردمی,روز,گذشته,شیراز,دستگیر,نشد/,ناآرامی‌ها,همان,دیروز,تمام,شد/,رفتار,نیروهای,امنیتی,جنبه,کنترلی,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مسعود رضایی، در خصوص اعتراضات اخیر مردم در شهر شیراز و استان فارس گفت: خواسته‌های مردم را دقیق نمی‌دانیم اما آنچه مسلم است نارضایتی عموم مردم از وضع اقتصادی و مشکلات معیشتی است. البته شاید در میان مردم عده‌ای هم اهداف سیاسی داشته باشند اما عمده آنها مسائل اقتصادی را دنبال می‌کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، افزود: درواقع عرصه بر مردم روزبه‌روز تنگ‌تر و سفره آنها روزبه‌روز کوچک‌تر می‌شود. هیچ امیدی هم برای بهبود ندارند. مسئولان هم از نماینده مجلس تا هیات دولت و وزرا همه سعی بر حرف‌درمانی و راهکارهای شعاری دارند.

وی با بیان اینکه مسئولان سعی دارند با وعده و وعید اعتراضات را خاموش کنند، افزود: دوره وعده و وعید گذشته است، مسئولان باید کاری کنند برای مردم ملموس باشد و مردم شاهد اوضاع بهتری باشند تا شرایط بهتر شود.

وی تصریح کرد: پول در جیب مردم روز به روز و دقیقه به دقیقه کم‌ارزش‌تر می‌شود. بر همین اساس نارضایتی‌ها افزایش یافته و عمده اعتراضات هم بر همین اساس است اما اهداف دیگری هم در کنار آن دنبال می‌شود.

به گزارش ایلنا، رضایی خاطرنشان کرد: تا جایی که مطلع هستم تعدادی از مردم روز گذشته در شیراز جمع شدند و شعارهایی هم دادند اما من نشنیدم کسی را دستگیر کرده باشند یا کتک زده باشند یا برخورد امنیتی صورت گرفته باشد و فقط رفتار نیروهای امنیتی جنبه کنترلی داشته است. همان دیروز هم اعتراضات تمام شد و فراخوان جدیدی هم صادر نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet