هدر موبایل
1397/05/13 23:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
آیت الله فاضل لنکرانی:

حوزه و مراجع تقلید از وضع معیشت مردم در رنج هستند

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: امروز حوزه و در رأس آن مراجع معظم تقلید و علما از وضع معیشت مردم ناراحت و در رنج هستند.
حوزه و مراجع تقلید از وضع معیشت مردم در رنج هستند رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: امروز حوزه و در رأس آن مراجع معظم تقلید و علما از وضع معیشت مردم ناراحت و در رنج هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/43179.jpg حوزه,و,مراجع,تقلید,از,وضع,معیشت,مردم,در,رنج,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی، در دیدار سردار کاظم مجتبایی فرمانده انتظامی استان قم، با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته از سوی نیروی انتظامی استان قم گفت: لازم است از فعالیت‌ها و زحمات نیروی انتظامی در برهه‌های حساس مخصوصا دی‌ماه سال گذشته تقدیر و تشکر ویژه‌ای شود چرا که این نهاد دقیق‌تر از ده‌های اول انقلاب اسلامی عمل کرد و به خوبی تجمعات را مدیریت کرد.

وی افزود: بخشی از این تجمعات مردمی به خاطر گرفتاری‌های اقتصادی مردم است که لازم است هر چه سریعتر مسئولان به این امور رسیدگی کنند و وضع معیشت مردم بهبود یابد اما بخش دیگری نیز سوء استفاده دشمنان اسلام و انقلاب است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه حوزه و روحانیت همواره درکنار مردم بوده و است خاطرنشان کرد: امروز حوزه و در رأس آن مراجع معظم تقلید و علما از وضع معیشت مردم ناراحت و در رنج هستند و در این جهت همسو و همراه مردمند؛ همچنین باید دانست که خود طلاب نیز از ضعیف‌ترین اقشار جامعه هستند؛ اما متأسفانه مردم نگاهشان به عده معدودی از روحانیون صاحب منصب است، اما باقی طلاب و روحانیونی که ۹۰ درصد آنها زیر خط فقر زندگی می‌کنند را نمی‌بینند.

وی با  اشاره به توطئه‌های همیشگی دشمنان اسلام تأکید کرد: دشمن برای دین و دنیای مردم دلسوزی نمی‌کند؛ بلکه هدف دشمن برگشت به تسلط قبل از انقلاب اسلامی ایران است و خوشبختانه مردم ما نیز این را به خوبی می‌دانند.

به گزارش مهر، آیت الله فاضل لنکرانی گفت: برای همه ما روشن است که نیروی انتظامی، قوی، دلسوز و همیشه در صحنه است و مسائل و مشکلات را به خوبی مدیریت می‌کند و لازم است همگان به خصوص مردم قم از نیروی انتظامی استان قم و شخص فرمانده این نیرو در قم تقدیر و تشکر نمایند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet