هدر موبایل
1397/05/14 19:52:46
سرویس استان ها
ابراهیمی:

اعتراض مردم اراک عمدتا ناشی از مسائل اقتصادی است/ نیروی انتظامی در برخورد با مردم خویشتن‌داری می‌کند

نماینده مردم شازند در مجلس مطرح کرد: ناآرامی‌های اخیر استان اراک وسیع نبود در استان مرکزی به این علت که مسائل عمدتا صنعتی و کارگری هستند اعتراضات بیشتر بروز پیدا می‌کنند.
اعتراض مردم اراک عمدتا ناشی از مسائل اقتصادی است/ نیروی انتظامی در برخورد با مردم خویشتن‌داری می‌کند نماینده مردم شازند در مجلس مطرح کرد: ناآرامی‌های اخیر استان اراک وسیع نبود در استان مرکزی به این علت که مسائل عمدتا صنعتی و کارگری هستند اعتراضات بیشتر بروز پیدا می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608107913082592.jpg اعتراض,مردم,اراک,عمدتا,ناشی,از,مسائل,اقتصادی,است/,نیروی,انتظامی,در,برخورد,با,مردم,خویشتن‌داری,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی ابراهیمی در خصوص ناآرامی‌های استان مرکزی و اعتراضات مردمی در این استان گفت: ناآرامی‌های اخیر استان اراک وسیع نبود در استان مرکزی به این علت که مسائل عمدتا صنعتی و کارگری هستند اعتراضات بیشتر بروز پیدا می‌کند.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، افزود: منشا بیشتر اعتراضات اقتصادی بود و مسائل معیشتی را شامل می‌شد اما در کنار آن برخی تبعیض‌ها هم از دلایل اعتراضات بوده است. البته خبرهای ناگوار اقتصادی که به گوش مردم هم می‌رسد از عمده دلایل اعتراضات اخیر مردم است.

وی خاطرنشان کرد: مردم باید هوشیار باشند که از اعتراضات آنها سوءاستفاده نشود اما با تدابیر استاندار، نمایندگان و نمایندگان ولی فقیه تدابیر ویژه‌ای برای این شرایط همواره اندیشیده می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل ستاد تدابیر ویژه برای رسیدگی به وضعیت اقتصادی مردم در استان مرکزی گفت: ستاد تدابیر ویژه در خصوص رسیدگی به مسائل ارز و پول ملی و مشکلات اقتصادی که در اراک به این علت شهری صنعتی است بیشتر به چشم می‌آید، تشکیل شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در پاسخ به این سوال که آیا با اعتراضات مردم برخوردهای امنیتی صورت گرفته یا خیر گفت: من به دلیل مشغله‌هایی که داشتم به طور مستقیم نتوانستم موضوع اعتراضات را رصد کنم اما بر اساس شواهد نیروی انتظامی خویشتنداری می‌کنند.

به گزارش ایلنا، وی افزود: باید سعی کنیم مسائل اقتصادی را حل کنیم و بدانیم که اصل این اتفاقات اصلا خوشایند نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet