ولادت حضرت امام رضا (ع)
1397/05/15 14:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی‌حسینی:

مسئولان در سطوح مختلف باید شرایط فعلی جامعه را برای مردم تبیین کنند/ اعتراض حق مردم است

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: مردم به خیابان‌ها می‌آیند چون تصویر روشنی از آینده‌شان ندارند و نمی‌دانند که قرار است چه اتفاقی بیفتد. طبیعتا در این شرایط باید مسئولان در هر رده‌ای در شهرستان‌ها و استان‌ها بین تجمع‌کنندگان حاضر شوند و شرایط را برای آنها تبیین کنند.
مسئولان در سطوح مختلف باید شرایط فعلی جامعه را برای مردم تبیین کنند/ اعتراض حق مردم است سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: مردم به خیابان‌ها می‌آیند چون تصویر روشنی از آینده‌شان ندارند و نمی‌دانند که قرار است چه اتفاقی بیفتد. طبیعتا در این شرایط باید مسئولان در هر رده‌ای در شهرستان‌ها و استان‌ها بین تجمع‌کنندگان حاضر شوند و شرایط را برای آنها تبیین کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107362863994.jpg مسئولان,در,سطوح,مختلف,باید,شرایط,فعلی,جامعه,را,برای,مردم,تبیین,کنند/,اعتراض,حق,مردم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسین نقوی حسینی، اظهار کرد: التهابات بی‌دلیل در بازار ارز و سکه و به دنبال آن گرانی لجام گسیخته در همه حوزه‌ها باعث فشار زیاد به مردم شده است، گرانی که هیچ توجیه و دلیل اقتصادی ندارد و مردم را سردرگم کرده است.

وی افزود: طبیعتا در چنین شرایطی باید همه مسئولان از جمله رییس‌جمهور و رییس مجلس، وزرا، نمایندگان، استانداران و حتی ائمه جمعه و مسئولان سپاه بین مردم آمده و شرایط را به آنها توضیح دهند، این یک مطالبه جدی است که مسئولان با مردم صحبت کنند.

نماینده مردم ورامین یادآور شد: مردم به دلیل فشارهای شدید اقتصادی اعتراض می‌کنند و فریاد می‌زنند، اعتراض حق آنهاست ولی باید مسئولان به آنها توضیح دهند که چرا این اتفاقات افتاده و چه اقداماتی در دست دارند لذا باید مسئولان در هر شهرستان، استان و منطقه بین مردم روند و در سطح کلان اعم از رییس‌جمهور، رییس مجلس، نواب رییس مجلس، معاون اول و وزرا با مردم صحبت کرده و شرایط را تبیین کنند.

نقوی حسینی تاکید کرد: قطعا در چنین شرایطی مردم قانع می‌شوند چون آنها ضد انقلاب نیستند، این مردم حامی انقلابند، همان‌هایی هستند که در روز قدس و ۲۲ بهمن به صحنه می‌آیند پس می‌توان نتیجه گرفت که صحبت با مردم بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش ایسنا،این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاثیر حضور مسئولان و پاسخگویی آنها در بین تجمع‌کنندگان را بسیار زیاد خواند و گفت: همه مردم از ما نمایندگان می‌پرسند که چه اتفاقی افتاده است و قرار است چه اتفاقی در آینده رخ دهد؟، مردم می‌خواهند که از آینده خبر داشته باشند و باید شرایط برای آنها توضیح داده شود نه اینکه هیچ کسی چیزی نگوید. این توضیح باعث می‌شود که مردم از بلاتکلیفی بیرون آمده و آینده روشنی برای آنها تبیین شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet