ایام محرم 1398
1397/05/19 11:10:00
سرویس اقتصادی
رضایی:

شرط تحویل سایر ATR ها تامین منابع فاینانس است/امیدی به تحویل ایرباس و بوئینگ نیست

رئیس کمیسیون عمران مجلس، شرط تحویل سایر ATR ها به ایران را تامین منابع فاینانس عنوان کرد و گفت: وزارت راه برای بی اثر کردن تحریم ها در شقوق مختلف حمل و نقل تدابیر ویژه ای اندیشیده است.
شرط تحویل سایر ATR ها تامین منابع فاینانس است/امیدی به تحویل ایرباس و بوئینگ نیست رئیس کمیسیون عمران مجلس، شرط تحویل سایر ATR ها به ایران را تامین منابع فاینانس عنوان کرد و گفت: وزارت راه برای بی اثر کردن تحریم ها در شقوق مختلف حمل و نقل تدابیر ویژه ای اندیشیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201804103772576991.jpg شرط,تحویل,سایر,ATR,ها,تامین,منابع,فاینانس,است/امیدی,به,تحویل,ایرباس,و,بوئینگ,نیست Icana

محمدرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تحویل 5 فروند هواپیمای ATR در روزهای اخیر از سوی فرانسه به ایران، گفت: تامین منابع مالی این تعداد علت تحویل آن به ایران بوده است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه محدودیتی در تحویل ATR ها به ایران وجود ندارد، افزود: تحویل این نوع هواپیماها منوط به تامین فاینانس آن ها است.

شرکت ATR برای معامله با ایران نیازی به مجوز آمریکا ندارد

وی با تاکید بر اینکه شرکت ATR برای معامله با ایران نیازی به مجوز آمریکا ندارد، تصریح کرد: حتی با آغاز دور جدید تحریم ها نیز ATR ها به ایران تحویل خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در پاسخ به این سوال که امکان تحویل هواپیماهای دور برد نیز به ایران وجود دارد، گفت: هواپیماهای دور برد ایرباس و بوئینگ هستند که امیدی به تحویل آن ها در دور جدید تحریم ها وجود ندارد.

تامین فاینانس و خرید ای تی آر نوسازی ناوگان هوایی را تسریع می کند

رضایی ادامه داد: رایزنی با شرکت ATR و تامین فاینانس آن می تواند روند نوسازی ناوگان هوایی را تسریع کند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، همچنین از رایزنی با وزیر راه و شهرسازی و معاونان این وزارتخانه برای اتخاذ تدابیری برای بی اثر کردن تحریم ها در حوزه های هوایی، جاده ای، ریلی و دریایی خبر داد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet