هدر موبایل
1397/05/17 10:39:50
سرویس صحن
کمالی‌پور در موافقت با استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

فریاد استغاثه فارغ‌التحصیلان بیکار و کارگران شنیده نشده است

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تأکید کرد: متأسفانه فریاد استغاثه فارغ‌التحصیلان بیکار و کارگران شنیده نشده است.
فریاد استغاثه فارغ‌التحصیلان بیکار و کارگران شنیده نشده است عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تأکید کرد: متأسفانه فریاد استغاثه فارغ‌التحصیلان بیکار و کارگران شنیده نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805102869856878.jpg فریاد,استغاثه,فارغ‌التحصیلان,بیکار,و,کارگران,شنیده,نشده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یحیی کمالی پور در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، در موافقت با استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بنابر آنچه صبح اتفاق افتاد از باب تکلیف و وظیفه دینی، اخلاقی و به عنوان یک آزاده جنگ تحمیلی و یک قاضی مطالبی را مطرح می‌کنم و بر این باورم که وزارت عریض و طویل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نتوانسته خواسته‌های به حق زیرمجموعه‌ خود را که رضایتمندی بخش عظیمی است را رفع و دغدغه‌ها را از میان ببرد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امام خمینی (ره) تأکید داشتند اگر مجلس اصلاح شود، کشور اصلاح می‌شود بنابراین ما امروز باید به وظیفه قانونی خود عمل کنیم. متأسفانه در دو هفته گذشته که هیئت دولت به جنوب کرمان سفر کرد فریاد استغاثه مردم را شنید، کما اینکه این شرایط در بسیاری از شهرها و استان‌های کشور وجود دارد.

وی افزود: مطالبات به حق مردم اشتغالزایی است که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این موضوع نقش مهمی را ایفا می‌کند. متأسفانه فریاد استغاثه فارغ‌التحصیلان بیکار و کارگران شنیده می‌شود و همه ما را شرمنده کرده است.

کمالی پور با تأکید بر اینکه سیاسی حرف نمی زنم و عمل نمی‌کنم، گفت: گریه‌های مردم را می‌بینم، تحصیلکرده‌هایی که حاضرند مستخدم شوند اما در این مشاغل هم برای آنها جایی دیده نشده است. بخش اعظمی از اجتماع‌کننده‌ها مقابل مجلس و سازمان برنامه و بودجه را همین افراد و بازنشسته‌ها شامل می‌شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به حجم نقدینگی در کشور به عنوان یکی از مشکلات افزود: برخی شرکت‌ها در قالب شستا در اختیار این وزارتخانه است، همچنین بخش مهمی از پتروشیمی‌ها در اختیار شما قرار گرفته و بر اساس اخبار واصله نتوانستید شفاف سازی لازم را ایجاد و مانع رانت و فسادهای موجود در این مجموعه‌ها شوید.

وی ادامه داد: هر چند آقای ربیعی وزیر باتجربه‌ای است که چندین سال در دولت فعالیت داشته و به خوبی اقتصاد کشور را می‌فهمد اما متأسفانه از رونق اقتصادی حمایت نکردید و برای رفع دغدغه جوانان کاری صورت نگرفته است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: امروز باید مجلس را آن گونه که امام و رهبری تعریف کردند  نشان دهیم و به تمام حرف و حدیث‌ها که علیه مجلس زده می‌شود پایان دهیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet