هدر موبایل
1397/05/17 11:45:14
سرویس صحن
نوروزی در موافقت با استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

ربیعی پاسخگوی چرایی عدم عرضه دلار حاصل از فروش پتروشیمی در بازار باشد

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید پاسخگوی برخی مسائل پیش آمده باشد، گفت: یکی از مسائلی که ربیعی باید پاسخگو باشد، چرایی عدم عرضه دلار حاصل از فروش پتروشیمی در بازار است.
ربیعی پاسخگوی چرایی عدم عرضه دلار حاصل از فروش پتروشیمی در بازار باشد سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید پاسخگوی برخی مسائل پیش آمده باشد، گفت: یکی از مسائلی که ربیعی باید پاسخگو باشد، چرایی عدم عرضه دلار حاصل از فروش پتروشیمی در بازار است. https://cdn.icana.ir/d/019/201806108546788520.jpg ربیعی,پاسخگوی,چرایی,عدم,عرضه,دلار,حاصل,از,فروش,پتروشیمی,در,بازار,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن نوروزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 17 مرداد) مجلس شورای اسلامی  در جریان بررسی طرح استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در موافقت با این استیضاح گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید به ده ها مورد از مشکلات تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، خدمات درمانی و همچنین مسائل شستا و کار و تعاونی ها رسیدگی کند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید بدانیم که آیا در حوزه های مختلفی که در حیطه فعالیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، مدیریت صحیحی اعمال شده است یا خیر؟ افزود: شاید در برخی موارد مانند تامین اجتماعی موفقیت هایی داشته ایم، اما در رابطه با کار و تعاون آنچه که می بینم این است که کم کاری صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه ما در شهرستان رباط کریم در 45 واحد تعاونی از فعالیت خود بازمانده اند، تصریح کرد: این وضعیت نابسامان تعاونی ها در شهر تهران نیز به چشم می خورد.

نوروزی خطاب به ربیعی گفت: آیا به این تعاونی ها رسیدگی کرده اید؟ و آیا به ادارات خود مسئولیت رسیدگی به این امور را داده اید؟

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه آقای ربیعی باید به چند سوال بنده پاسخ دهند، گفت: یکی از این سوالات این است که  در نامه ای به بنده گفته شده که پسر شما و پسر آقای تقی زاده در دبی شرکت دارند، آیا این صحت دارد؟

وی با تاکید بر اینکه آیا درست است که فرزند شما و معاونتان شرکتی داشته باشند، افزود: اگر این موضوع صحت ندارد، ما قبول داریم اما باید پاسخ قانع کننده ای در این رابطه به ما داده شود.

نوروزی با بیان اینکه متاسفانه برخی می گویند که منافقین مردم را به تظاهرات و... دعوت می کنند، تصریح کرد: ما تا آخرین قطره خون خود از این انقلاب دفاع کرده و پای آن می ایستیم اما این بدان معنا نیست که مشکلات آن را نبینیم.

وی با تاکید بر اینکه ما نمایندگان ملت بوده و از حقوق ملت دفاع می کنیم، گفت: شاید خیلی از شهرستان ها در طی روزهای اخیر شلوغ شده باشند، اما رباط کریم شلوغ نشده و بنده تمام قد ایستاده و دفاع می کنم.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه برخی می گویند در شرایط فعلی و نوسانات ارزی چرا وزیر کار استیضاح می‌شود، بیان کرد: بله، این وزارتخانه مقصر است، زیرا پتروشیمی را فروخته و صادر کرده اید، اما دلار آن را به بازار تزریق نکرده اید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet