هدر موبایل
1397/05/17 11:50:14
سرویس صحن
یارمحمدی در موافقت با استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

سهم اشتغال زایی سالانه سیستان و بلوچستان در حد صفر بوده است

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس، سهم استان متبوعش را از اشتغال زایی در یک سال گذشته در حد صفر دانست.
سهم اشتغال زایی سالانه سیستان و بلوچستان در حد صفر بوده است عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس، سهم استان متبوعش را از اشتغال زایی در یک سال گذشته در حد صفر دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201801106742132908.jpg سهم,اشتغال,زایی,سالانه,سیستان,و,بلوچستان,در,حد,صفر,بوده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیم یارمحمدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 17 مردادماه) مجلس شورای اسلامی با تبریک روز خبرنگار گفت: از مدیریت دکتر لاریجانی برای ایجاد آرامش در جلسه استیضاح وزیر قدردانی می‌کنم و اعتراض خود به همکاران نماینده را اینگونه اعلام می کنم که نوه بنده مرتبا از من سوال می کند این دو- دو گفتن ها یا چهار- چهار گفتن ها به چه معنی است و جوابی برای نوه ام ندارم.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: همکاران نماینده مطالب خود را در خصوص وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه مطرح کرده اند و هر نتیجه ای که گرفته شود مقدس است، از آقایان رستمیان، سلیمانی، نگهبان سلامی، جاسمی، کمالی پور، اکبری، گودرزی و خادمی که در خصوص عملکرد وزارت تعاون مطالب خود را بیان کرده اند قدردانی می کنم و نظراتشان را تایید می کنم.

نماینده مردم زاهدان در مجلس دهم ادامه داد: فرمایشات دکتر ربیعی در روز اخذ رأی اعتماد در مجلس را به یاد داریم هرچند که برای شخصیت حقیقی آقای ربیعی احترام ویژه قائل هستم اما باید توجه کرد شخصیت حقوقی وزیر به این صورت است که مسئولیت وزارتخانه ای را برعهده دارد که با آحاد مردم جامعه سر و کار دارد و سوال این است که آیا ربیعی به برنامه‌های خود برای وزارت تعاون جامه عمل پوشانده است.

یارمحمدی افزود: در استان سیستان و بلوچستان حدود 500 هزار نفر تحت پوشش بهزیستی هستند این در حالی است که جمعیت استان 2 میلیون و 800 هزار نفر است و اگر اعلام کنند اشخاص تحت پوشش پذیرش می شوند تمامی جمعیت سیستان و بلوچستان در صف قرار می گیرند.

وی ادامه داد: در ابتدای شروع دولت دوازدهم برنامه های وزارت تعاون پر زرق و برق و اهداف آرمانی مطرح شد اما بعدها برنامه ها فراموش شد، برای جمعیت تحت پوشش بیمه ای استان سیستان و بلوچستان که 20 درصد اعلام شده نسخه از سوی وزارت تعاون پیچیده می شود که جای تعجب دارد.

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس یادآور شد: از تعداد 900 هزار شغلی که گفته می شود در کشور ایجاد شده سهم استان سیستان و بلوچستان در حد صفر بوده و به عبارتی شغل جدیدی در استان در سال گذشته ایجاد نشده است./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet